Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi baja van mindenkinek...

Mi baja van mindenkinek Justin Bieber-rel?

Figyelt kérdés
NE értsetek félre nem szeretem, nem ismerem, egy számát sem hallottam még- mert ugye énekes? De mennyivel rosszabb is ő mint mjuk anno Britney? Nem csak egy tini akiből sztárt csinált a Disney? Mi ez a nagy utálat felé?
2011. aug. 10. 01:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
nemtudom énsem. nem szeretem a zenéjét,sőt...pont az ellenkezőjét hallgatom annak amit ő képvisel de nem érdekel. nem mondom rá h b*zi stb. Mindenki azt hallgat amit akar.Azt nemtom ha valaki nem szereti minek pocsékolja az idejét arra h szidja.Semmi értelme...inkább mindenki foglalkozzon azzal amit szeret.
2011. aug. 10. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
42%
am Justinnak köze nincsen a Disney-hez de m1
2011. aug. 10. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
45%
szar a zenéje és a kiherélt kislányos hangjával nyávog szerintem ennyi elég hogy utálják az emberek.
2011. aug. 10. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
44%
Britneyt ne hasonlísd már ehez a hülye gyerekhez-.-" Britney tehetséges volt, mikor híressé vált, meg most is az!De ez a Justin gyerek ? sztem a felnőttek 90%-a utálja. CSak ez a sok idióta tinilány bálványozza őt-.-
2011. aug. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
74%

Kérdezz meg 20 felnőttet. Kb 1 vagy annyi se mondja hogy szereti justin biebert. Kérdezz meg 10 kislányt és 10 tini lányt. A 10-ből kb 10 szeretni fogja, a tinik között meg szerintem 5.


Miért rosszabb? Fiú létére olyan hangja van egy kislány is férfiasabb hangú. Ő nem énekel csak nyávog.


Mondjuk Britney 1000-szer jobb mint Bieber.

2011. aug. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
54%
Utolsó. Ja.
2011. aug. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
44%
Britney tíz éve, Bieber most, egykutya mind. U. olyan külsejükből élő, tehetségtelen kis sztárocskák. Britney erőlködése mostanában egyszerűen szánalmas, régen legalább dallamos számai voltak, de ha most egyet is meghallok, beleborsódzik a hátam. Biebernek meg a hangjától van u. ez. Mindig szüksége van egy biz. rétegnek ilyenekre, mint ők! :P
2011. aug. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
90%
Én az első hozzászólóval értek egyet. Ha nem szeretem nem hallgatom. Ilyen erővel az énekesek 70 százalékát fikáznám. Ugyan ez van Fluorral meg SP-vel. Ha a kutya sem törődik velük akkor nem fog nekik ennyire jól menni a biznisz.
2011. aug. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszolót. Én is az elsővel értek egyet, én sem hallgatok olyasmit ami nem tetszik, bár, mint mondtam B-től egy fél számot sem hallgattam még, mert nem esik bele az érdeklődési körömben. Mindenesetre olyan durvának tartom, h szegény kiscsávót mindenki fikázza. Én esküszöm sajnálom. Meg ez is olyan, h Fluort is mindenki csak ócsárolja, de azért kb minden partin arra tombol a nép...
2011. aug. 10. 13:28
 10/20 anonim ***** válasza:
54%
Az eszedbe jutott hogy az fikázza a flourt aki NEM TÁNCOL RÁ SEHOL, MERT EGY RAKÁS SZÉGYEN az a gyerek?
2011. aug. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!