Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » VV Ágicáról mit gondoltok?...

VV Ágicáról mit gondoltok? Amit ma csinált a Hal a tortánban. Elképesztő volt :S

Figyelt kérdés
2009. ápr. 14. 00:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
80%
hát sztem a Leóva összekéne kötni,mert az meg tajbunkó
2009. ápr. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
93%
Ezt a villa dolgot hagyjuk már, lecsengett szerencsére. Buta emberkéket mutattak akiknek szüksége volt pénzre. Értelmes emberkéket kéne nézni a tv-ben, láttatok már német televiziot, nem rtl-t... Ott fontos dolgokrol beszélnek, hogy lehetne megoldani ezt, azt. Itthon meg Tomyboy mellkasát legyantázták mert a tegnapi gyantázás nem elégitette ki a fájdalomküszöbét..........
2009. ápr. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Napok óta megy a hal a tortánban a szívatás.Ágicának mind1 mit mond a Leó, mint egy idióta, állandóan megsértődik. A műsor csak ebből áll.Sztem egy ötödikes százszor értelmesebb,mint Ő. Beképzelt, buta,sötét csak szerepelni vágyó senki.Idegesítő a hangja és azt hiszi,hogy sztár! Hajdúnak= Petikém!, Hajasnak= Lacikám!,mintha ezer éve haverok lennének. Amióta szerepeltetik a nézettség miatt, azt hiszi,hogy valaki. Visszamehetne oda,ahonnan jött. Tegnap csúcs volt ajándékba Leótól a zacskó föld.
2009. ápr. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig totál szerelmes Leo-ba, de én őt sem birom...:S
2009. ápr. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy igazi öntelt, elfuserált, műveletlen olcsó kis nőcske. Egy időben folyamatosan azzal szerepelt, hogy nincs pasija és nem jönnek össze a kapcsolatai. Mindig talált magam mellé valakit, és miután vége lett a dolognak tudott újból szerepelni. UTÁLOM az ilyen felkapaszkodó SENKIket! Egyet értek az egyik hozzászólóval, én sem értem, miért kell ilyen semmirevaló senkiket mutogatni.
2009. ápr. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!