Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok ez az elképesztő...

Mit gondoltok ez az elképesztő test naturál lehet?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/user/musclegod19


Ő az állitja magáról hogy igen az 47cm-es bicepszel 6%-os testzsir mellett. Számomra igen motiválóak a videói, és ha valóban naturál akkor ezentúl 110%-osan dolgozom az ügyön hogy én is hasonlóan nézzek ki 24/7-ben.


Egyéb kérdés diétánál G-bomb helyett milyen glutaminok vannak a piacon ami valamivel olcsóbb és védi azért a sovány izomszövetet ? (túl költséges lenne nekem a többikiegészitő melett)


2010. dec. 20. 10:25
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
(túl költséges lenne nekem a többikiegészitő mellett a G-bomb használata ezért keresnék olcsobbat)*
2010. dec. 20. 10:26
 2/11 anonim ***** válasza:

mondjuk sima glutamin...

Amúgy ez a szint naturál is elérhető de ő nem hiszem hogy az.Túl fiatal és túl száraz

2010. dec. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
39%
egyébként meg mért nem mind1 neked hogy naturál vagy nem?Jól néz ki azt kész
2010. dec. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Engem nem zavar hogy használ-e szteroidokat, csak a sok tudatlant motiválja hogy kitartással lehettek ti is ilyenek mint én mivel nekem is sikerült ez mind naturálon. De ha nem az akkor mért kell azt állitani hogy nem... Jó persze és sem hiresztelném ha nem anonyman menne a dolog.


A sima glutamin mint például a L-Glutamine (scitec) ?

Én értem hogy a g-bomb komplexebb több féle glutamint tartalmaz de te szakértő vagy azért gondoltam hogy megkérdezlek.



- Egy utolsó kérdesem lenne: miután végeztem a diétával , egyszerre ne álljak vissza a tömegeléssel, hanem fél piramis módszerrel ugyanúgy növeljem vissza a széndhidrát ?

- Minőségi étrenddel minimális vagy nulla félreétkezéssel lehet tartani olyan testzsirt tömegelésen hogy a combizom fejei jól elkülönülnek egymástól ?

2010. dec. 20. 10:55
 5/11 anonim ***** válasza:

ne azzal foglalkozz hogy akarnak ösztönözni hanem hogy ösztönöznek.A profik is ösztönzőek pedig nem naturálk


-A sima glutamin is jó nem kell variálni.Meg BCAA.Ez a 2 diétához alap.Bár én tömegeléshez is használom

-Fokozatosan állj vissza a ch-ra és nem fogsz behízni mint 1 disznó.

-tömegelés alatt nem lehet olyan testzsírt tartani.Túl sok ch kell ahhoz

2010. dec. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Rendben köszi a tanácsokat :D és jó tömegelést remélem hamar felpakolsz pár kiló izmot :)
2010. dec. 20. 11:16
 7/11 anonim ***** válasza:
köszi
2010. dec. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

ehhez naturálba sztem kb egy alap!!! test alkatról indulva, tehát nem vagy se túlsúlyus se vékony, kb minimum 6 év kell, és tökéletes kaja, az első 3 év abszolult tömegnövelés télen nyáron, és a 4 évtől már kevesebb szénhidrát több fehérje, minimális zsír, tehát az utolsó 3 év az nagyon durván tiszta kaja... és akkor se biztos.


szteroidokkal 2 év tömegelés, 1 év szálkásítással eléred kb.


de ha sportolsz, és van pénzed, és félsz a veszélyes kokszoktól, akkor növekedési hormon kúra! ha piizát zabálsz akkor is csak a hasznpos dolgok épülnek be, a zsír pedig nem hogy nem megy rád fel, ahnem a hormon hatására beégeti a szervezeted.

2010. dec. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Azért a növi is:

1 kox(nem szteroid de kox=doppingszer)

2 nem csodaszer

3 nem veszélytelen (inzulinrezisztencia,hiperglikémia,acromegalia)

2010. dec. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nagyon jól néz ki a gyerek az biztos! szerintem simán lehet naturál, ha jó a genetikája és jó kaja, edzés, alvás stb..... ha nem olyan jó a genetika akkor is el lehet szerintem érni egy ilyen formát sok-sok munkával és sok-sok idő alatt na meg sok-sok ráfordítással. függ azért a magasságtól is, mert egy 170-es illetőnek könnyebb mint egy közel 2m-esnek. ha valóban 47-es a bicepsze akkor magas, legalább 180-185cm lehet a srác.
2010. dec. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!