Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Alföldi Róbert meleg?

Alföldi Róbert meleg?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 20. 18:56
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:

Lehet de marhajó szinkronhang!

A melegek meg szerintem is édesek :D

2009. ápr. 20. 19:49
 12/46 anonim ***** válasza:
31%
Nem, bu--zi.
2009. ápr. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
35%

most megint mi a f@sz ez a lepontozgatás?

féltitek a helyeteket?

2009. ápr. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
28%
Melegek édesek... Istenem, hová jut ez az Ország... :S
2009. ápr. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
20%
Nah. Ha olyan édes, szeretném megtudni, hogy miért?
2009. ápr. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
86%
Nem értem, ki félti-védi Alföldit? És vajon miért? Aki leírja a másságát, kap max 50, vagy még kevesebb pontot. Egyébként nem szorul ő védelemre, nem is téma ez a dolog vele kapcsolatban. Nálam aztán tényleg nem számít, hogy ki meleg, ki nem, csak velem ki ne kezdjen. Mert ez kétszer már megtötént. Apropo! Friderikusz is az. Na és???
2009. ápr. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
91%

19.11es vagyok és aha fiú nagy cicikkel.

Lány vagyok,tökéletesen hetero és normális.Én bírom Kristófot,Náray-t elfogadom őket nem megvetem mint egyesek...:/

2009. ápr. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
19%
ki aza alfoldi robi?
2009. ápr. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
87%

11:09

ha ezzel cinikus akartál lenni, nem jött össze. Mert nem egy médiasz.r, hanem a Nemzeti Színház igazgatója - jelenleg.

Ha pedig tényleg nem tudod, akkor biztos fiatal vagy csak

2009. ápr. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 A kérdező kommentje:

Hát a Nemzeti igazgatóját illene ismerni pláne hogy ha valaki nem nagy színházrajongó még mindíg ott a tévé amiben még a tavaji év folyamán is rengeteget szerepelt...Nem is beszélve pár szinkronról, és filmszerepről se...de ha mást nem mint festő csak ismerhetné...


Amúgy nem értem, hogy a férfiaknak miért kell rögtön rohadt b*zinak nevezni valakit ha meleg? Mintha ezt csak úgy bárki eldönthetné, hogy mostantól meleg lesz...Ez genetika és nem kivánságműsor, semmi baj nincs a melegekkel...


Ami édes bennük? Van köztük aki az álomférfire is hasonlíthatna...mert nagyrészüknek nem a világ legnagyobb poénja hogy böfögőversenyt rendez, hogy társaságban fingik hogy órákig a motorzúgást hallgatja és egy kereket bámul Forma1 címén...inkább foglalkozik kultúr programokkal és esztétikával...


Na jó igazából jópofa ahogy magas hangon beszélnek és csinosítják magukat...jól lehet velük beszélgetni, mivel nem csak a fönnt írott dolgok és a foci érdekli őket...ennyi!

2009. ápr. 21. 14:44
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!