Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Alföldi Róbert meleg?

Alföldi Róbert meleg?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 20. 18:56
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
59%

Tehát ebből azt veszem ki, hogy neked a nem meleg férfiak csak társaságban finganak, és böfögnek, csak a Forma 1 érdekli őket, és nem lehet velük beszélgetni.

Sajnálom, hogy csak ilyen csőlátó vagy!

Mert ez nem egészen igaz...

2009. ápr. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 A kérdező kommentje:

Tudom én ne aggódj! Pusztán szélsőségekre tértem ki...

De hogy egy épp példával éljek amit fiúk/férfiak értenek:


Kisfiú korotokban ti melyik lánnyal voltatok szívesebben? Amelyik parfümmel szórta tele magát és folyton a ruhákról beszélt, vagy amelyik beállt focizni?

2009. ápr. 21. 16:54
 23/46 anonim ***** válasza:
25%
Kisfiú korunkban mi legalább nem barbi babákkal játszottunk... bár ez elég necces, ugye Stejner Kristóf...
2009. ápr. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 A kérdező kommentje:
Ezzel csak annyit próbáltam mondani hogy párnak, férjnek a heteróférfiakat keressük, de egy meleg férfi ugyanolyan lehet mint egy barátnő azt leszámtva hogy egy csöppet többet tud talán a férfiakról...
2009. ápr. 22. 16:37
 25/46 anonim válasza:
60%
n ugy tudom,hogy igen de en igy is jo szinesznek tartom,pedig en nem betegsegnek hanem divatnak tartom a melegseget.
2009. máj. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 A kérdező kommentje:
Az, hogy valaki meleg azt nem a divat dönti el, és nem is az ember...ez genetika! Hisz a középkorban is voltak melegek...őket máglyán megégették...szerintem hülyeség azt gondolni, hogy azok az emberek csak divatból voltak melegek...
2009. máj. 6. 20:11
 27/46 anonim ***** válasza:
96%
Divatnak? Még ilyen hüleséget ... Persze h meleg, de sztem ezt annyira nem is titkolja na meg nem is tudná, hát csak rá kell nézni. Na de istenem, hát aztán eldobnánkmagunkat ha még ki mindenkiről kiderülne, akiről nem is gondolnánk ... ajajajjjjjjjjj XD
2009. jún. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
72%
Én úgy tudtam, hogy nem meleg. Ez csak egy pletyka róla, ami nagyon elterjedt, most meg már mindenki azt hiszi róla, hogy meleg. Én még annak idején láttam a barátnőjével. Biztos azért mondják rá, mert magasabb hangja van, meg művészember, ilyenek.
2009. szept. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 A kérdező kommentje:
Végülis lehet hogy csak metroszexuális...
2009. szept. 30. 15:09
 30/46 anonim válasza:
23%
igen és állítólag úgy "dugta be" magát a Nemzetibe.
2010. ápr. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!