Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Alföldi Róbert meleg?

Alföldi Róbert meleg?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 20. 18:56
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
96%

olyan is van aki divatnak tartja ........ komolyan sokszor csak döbbenek és döbbenek....


figyelj, ha szerinted ez divat, akkor egy 100% hetero fiút próbálj már meg lécci rávenni arra, hogy fiúkkal ismerkedjen, randizzon, kíváncsi lennék az eredményre


hihetetlen gondolatok vannak itt, miközben megvan erről a nagyon szilárd pszichológiai tudományos álláspont, és mégis egyesek képesek "újdonságokkal" elő állni

2010. ápr. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
3%
de hogy juthat valakinek az eszébe olyan hogy nem meleg ??? hol él az ilyen ember? megint döbbenek :)
2010. ápr. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
86%
Én nem tudok róla, hogy az lenne.
2010. máj. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
11%
Egyszer helikopterrel kellett bevinni a kecskeméti kórházba hogy kiszedjék a széklábat a s.ggéből. Egy ott dolgozó mesélte. Mindenféle ígéretet kellett tenniük hogy nem szivárog ki. Azt hogy hogy került be oda nem tudom, de van egy tippem.
2010. máj. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
98%

mindig jót röhögök ezeken az ismerősem ismerősének a barátja egyszer mesélte az ismerősöm anyjának, hogy a józsi, aki ott dolgozik a sarki boltban tartóstejet adott el a jetinek.

Meleg, nem meleg, zseniális.

2010. jún. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
54%

te utolsó, te nagyon értelmes lehetsz :)

bár nem vagy egyedül, az a széklábas story se utolsó ...

2010. jún. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim válasza:
14%
Alföldi ?Zseniális???Sajnos még annak sem mondanám..Olcsó hatásvadász még a munkájában is..Más kérdés,hogy vannak sznobok,akik ettől beájulnak..
2011. jan. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
6%
tuti h az hallatszik az egész hangján.emellett még kereszténygyűlölő szodomita beképzelt ripacs.ő nem ember
2011. jún. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
97%
Ő nem ember? Te nem vagy az, ha ilyet írsz -.-´
2012. jan. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim válasza:
ugyan már, az ember állat. az állatok se gondolkodnak azon, hogy ki a zseniális meg mit tudom én. attól hogy egy kutya homoszexuális, még kutya marad, alföldi róbert is ember. hogy zseniális-e vagy sem, az nem tartozik ide. én annyira nem ismerem.
2013. aug. 25. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!