Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit szólsz h Stohl börtönbe megy?

Mit szólsz h Stohl börtönbe megy?

Figyelt kérdés
sokan mondták pedig h nem fog!
2011. szept. 6. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Az imént olvastam, h mennyit kapott...

Szerintem bemegy, vagyis ha már egyszer fellebbeztek, akkor most még1x minek?

Vagy addig csűrik-csavarják , amíg nem kell bemennie a börtönbe? Az se lenne jobb mert az elég sok ember csőrét zavarná...

2011. szept. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
már nem fellebezhet, mindenképp bemegy. Egyesek szerint kevés, mások szerint sok..
2011. szept. 6. 16:59
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem pont jó így ...menjek csak be ,mint minden más embernek be kellett volna vonulni ilyen tettért,és nem lehetett volna így elhúzni sem.Császár Elődnek is le kellett volna ülnie,csak persze nem 10 hónapot...
2011. szept. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Örülök.


Üdvözlet Fótról

2011. szept. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon helyes! Szeretem mint színészt, de piásan, drogosan elkövetett balesetet nem úszhatta meg. Értelmes emberként tudnia kellett volna, hogy egyszer nem ér haza. Ami furcsa a számomra, hogy szó volt arról, hogy csak jövőre vonul a börtönbe, mert sok munkája van?! Hát ez pofátlan kijelentés volt. Miben különb ő, mint a többi elítélt? Épp elég kedvezményre számíthat, és nem esek hasra a kijelentése előtt, hogy hamarosan megkezdi a börtönbüntetését. Micsoda kiváltságok vannak (lehetnének) Magyarországon?
2011. szept. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!