Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hayley Williams (Paramore)...

K.lau13 kérdése:

Hayley Williams (Paramore) tényleg emós? Vagy csak az idióta tinimagazinokba írták így? Az egyik barátnőm mondta, hogy ott emósként van benne, és nagyon kiakadtam rajta. Ő nem punk-rocker?

Figyelt kérdés
2011. szept. 30. 18:30
1 2
 11/16 Mia_may ***** válasza:
Divat zene? Pop? Na azért nem !!!! A rocknak is több féle változata van.... akire talán azt lehetne mondani,hogy popot meg divat zenét játszik az a nagy countrey sztár Taylor Swift mert,hogy semmi köze nincs az utolsó albumainak ahoz az holt tuti
2013. jan. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ne nekem akard bemutatni a rockot, köszönöm. Valóban? Elmondod ki az a 'Taylor Swift'?
2013. jan. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Te jó ég hayley Emo ...... Baromság egy tök vidám csaj rocker csaj ;)
2013. febr. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

csak annyira rocker vagy rockot játszanak mint Avril Lavigne, a hangja is kb olyan, dek inézetre nem rocker, inkább csak a gitár miatt rockos, de sokan játszanak így gitáron, aztán mégis pop zenének vannak titulálva

mondjuk szerintem Yulia Volkova keményebben énekel, meg vagányabb is :) a hangja meg legalább nem hasonlít senkijére, sem a tatu számai, olyan egyediek, neki nem kell piros meg rózsaszín haj hogy feltűnő vagy egyedi legyen, amúgy sok csajnak (énekes, modell, színésznő, civil) piros meg répa haja van, pl Katy Perry, Gaga, Pink és még sorolhatném hányuknak, a tetováló csajokról nem is mesélve akik abban a tettós műsorban vannak :)

Chris Aguilerának is volt rózsaszín haja, meg fekete szőke

egy csaj is van munkahelyemen akinek fehér fekete, és szőke lila, szőke rózsaszín is volt már a haja, és azért igényesebb, szebb tetováléásai vannak mint pl hayley lábán, meg tök jó piercingjei (szemöldök, ajak, fül, köldök) és van pár volt osztálytársam, meg szomszédomban is van olyan csaj, akinek esküszöm igényesebb a sminkje, meg az öltözködése mint egy két híresebb sztárnak.

és van olyan aki tök vagány és bohóc lány létére, de valahogy jól tud öltözködni, nem olyan csicsásan, szal tudjam i passzol mihez

2013. aug. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nos vannak zenéik amik az emo zenei stílushoz közelállnak, DE hogy az énekes emó-s az hülyeség!
2017. nov. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Szerintem sem a zene amit csinál sem a kinézete nem emós…
márc. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!