Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki lenne az, akit ha elindítun...

Ki lenne az, akit ha elindítunk a 2012-es Eurovízión, akkor meg is nyernénk azt?

Figyelt kérdés
Sokan mondták már, hogy Janicsák Veca (igazuk van), meg már olvastam azt is, hogy Ke$ha, mert hogy magyar származású. De nem tudom. Veca szerintem jó választás lenne, de biztos, hogy a hollandok nyerik David Hasselhoff-fal, mert hogy ő fogja Hollandiát képviselni. Nektek mi a véleményetek? Normális válaszokat kérek, aki meg nem tud normális választ írni, az ne is írjon inkább semmit, mert pórul jár.
2011. okt. 19. 20:12
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Hát nem is csodálkozom, hogy nem sikerül nyernünk. Janicsák Veca? Hát biztos vannak rajongói, de nekem nem tetszik. Szerintem nem tudna nyerni. Én Wolf Katit tudnám elképzelni egy dobogós helyen. Benne látok lendületet.
2011. okt. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Wolf Kati idén volt, de csalódtam, hogy csak 22. lett a 25-ből. Neki kellett volna nyernie.
2011. okt. 19. 20:31
 3/26 anonim ***** válasza:
Hát akkor pech. Amúgy meg az ilyen országos versenyekben ahol mi szavazhatunk abban közre játszik az is, hogy inkább kendvenc országra szavaznak mint a legjobbra. És van aki csak úgy szavaz valakire, hogy ajándékot nyerjen. Amikor utóljára néztem akkor így működött a szavazás. Hát ezért is esélytelenk vagyunk. Én például a németekre nem szavaznék, mert nem szeretem őket, se az angolokat. Na ez mind befolyásoló tény:)
2011. okt. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

őszintén?


ezt előre nem lehet tudni


minden évben más karakter nyer


pár példa


volt az a borzalmas Lordi, (nem a zenéjükkel nyertek)

a nyávogós, irritáló Lena


mostmeg egy totál semmilyen fiú-lány páros nyert



nem lehet tudni mikor ki



amúgy is politikai alapon megy

meg országok közti "jószomszédi viszony" alapján


szóval nincs tuti tipp


nyerni pont a verseny manipulációja, mögöttes szervezkedések miatt úgyse nyernénk


max egy jó helyezést lehetne megszerezni


de arra nincs válasz k kivel kéne ehhez indulni

2011. okt. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Nikolas
2011. okt. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Takács Nikolas??? Na, őt remélem nem indítják.
2011. okt. 20. 16:51
 7/26 anonim ***** válasza:
Ezekkel a mai tehetségkutatós sztárocskákkal esélyünk sincs... átlagosan jó hang, és mások által megírt jellegtelen zene édeskevés bármilyen nemzetközi elismeréshez... Janicsák Veca képviselje az országot? Aki egy éve került a köztudatba, és a pesti kislányokon meg öregasszonyokon kívül a kutyát sem érdekli? Hol vannak az igazi zenészek? Ne égessük inkább magunkat, ha nem tudunk valami jót felmutatni... a magyar zenének évtizedek óta vége... Akkor már küldjük Tolvai Renit, aki azzal próbál feljebb jutni, hogy lead 3 kilót, és milliókba kerülő díszletek közt, több százezres csiricsáré ruhákban adja elő semmitmondó dalait...
2011. okt. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Renivel sem nyernénk szerintem. Akkor ha a hollandok is egy világsztárt indítanak, úgy, hogy a sztárnak semmi köze az országhoz, akkor mi is indítsuk mondjuk JLO-t! Talán vele lenne esélyünk a dobogós helyezések vmelyikére.
2011. okt. 20. 19:16
 9/26 anonim ***** válasza:

nyerni senkivel se nyernénk



ahhoz jelentéktelen ország vagyunk

2011. okt. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Politikai alapon nyer. A Neoton Familia is csak azért nyert a Yamaha fesztiválon, mert előre le volt zsírozva.
2011. okt. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!