Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogy lett sztár Amy Winehouse?

Hogy lett sztár Amy Winehouse?

Figyelt kérdés
Amikor egy tehetségtelen, és ronda nő volt.
2011. okt. 31. 14:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%

fú te most ugy beb*sznák neked egy-kettőt kisfiam.

Attól még ,hogy neked valaki nem szimpatikus attól nem kell azt mondani,hogy nem tehetséges.Mert igen is tehetséges volt Amy nem hiába kapott 5 Grammy díjat.

És nem volt ronda.Amy szép volt.És igen sajnos drogos volt és sokszor az alkohol mellett döntött.De ha lenne anyi eszed akkor tudnád,hogy nem könnyű leszokni.Nem úgy van,hogy az egyik napról a másikra leszoksz és minden egy happy.Igen ilyen volt ő és mégis szerette mindenki a családja és a rajongói.Meg volt a saját stílusa ami a maga módján szép volt.Mindenki tudta,hogy milyen problémákkal küzd és mégis készíettek róla videókat képeket amin rossz állaptoban volt.Inkább segíteni kellett volna neki és jobban mellette kellett volna állni.Nem szabadott volna,hogy ilyen történhessen meg.És hát igen elhiszem ,hogy neked nem tetszik a hangja,mert már az egész fejed a mizutól meg a Lady Gagától meg az LMFAO-tól és egyéb rakás semmicske zenétől zeng.És mér mondod le őt meg miminden? Te elértél legalább annyit az életben mint ő? Hát nem. Nézz tükörbe,te sem vagy tökéletes.-.-"

És RIP Amy :(

2011. okt. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%

33/F hát én inkább nem írtam volna ki ,hogy lehet ,hogy valaki ennyi évesen így gondolkozzon?!

Ez már kezd szánalomnak minősülni,hogy valaki nem szipmatikus neked és csunyának tartod ezért azt gondolod nincs tehetsége.Fülorvos illetve szemorvos látott már?

És jó a hangja és szép Amy!!

2011. okt. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem ismétlem többet magam.
2011. okt. 31. 18:25
 4/17 anonim ***** válasza:
hát ne is ..jobb ha meg sem szólalsz.-.-"
2011. okt. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

18:27. Mert mi lesz? Megtanítasz kesztyűbe dudálni?

Amy Winehouse = 0

2011. okt. 31. 18:42
 6/17 anonim ***** válasza:

na látod ...

Jól szégyeníted magad.

33/F..na ezen jót nevettem..tudod aki 33 éves az márt nem tesz fel ilyen kérdést és nem irogat ilyeneket ennyi.

Látom hazugságból 5-öst kapnál.

Nyisd ki a füleidet ,mert már rád férne...

Lehet ,hogy fiatalabb vagyok nálad,de én nem irogatok ilyeneket....

Lehet,hogy téged erre tanítanak ,de engem nem...

Azt legalább tudod,hogy ha valaki nem tehetséges (pl.most itt éneklésről legyen szó)az nem kap semmilyen díjat és nem lesznek saját lemezei és még sorolhatnám?

2011. okt. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Amy bohócnak azért jó lett volna. Sőt madár ijesztőnek lett volna a legjobb. Ki állt volna a szőlő tőkék közé, és garantáltan egy seregély se lepte volna meg a szőlőültetvényt.
2011. okt. 31. 20:48
 8/17 anonim ***** válasza:
Hallod most már állj le! Te is bármikor váratlanul meghalhatsz és akkor énis szivatni foglak téged a sok baromsággal, mikor hol ott neked fogalmad nincs róla, így az olvasgatások közben rájöttem, hogy te egy nagy fasz'fejü tehén vagy aki egy seg'talicskájú beképzelt szo'pós kula'szájú bun'kó par'aszt aki egy Hottentotterstotterrottelmutterlattengitterkotterbeutelrattenhottentottenattentaterfünderhottentottenkriminalbeamte (116 karakter), melynek jelentése: ponyvával lefedett kenguru-ketrecbe zárt, buta és dadogós fiúgyermekű hottentotta anyukát megölt hottentotta gyilkost megtaláló hottentotta rendőrtisztviselő (azaz érthetőbben (mondatba foglalva) egy olyan hottentotta rendőrtisztviselő, aki megtalált egy olyan hottentotta gyilkost, akit bezártak egy kenguruketrecbe és megölt egy olyan hottentotta anyukát, akinek a fia buta és dadogós). lehetsz xd
2011. okt. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
2011. okt. 31. 22:03
 10/17 A kérdező kommentje:
[link] Gyönyörű nem?
2011. okt. 31. 22:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!