Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek se néz ki jól...

Szerintetek se néz ki jól Peller Mariann? Sztem nagyon gáz az alakja széles csipő semmi mell vaskos comb semmi extrát nem változtattak rajta nem?

Figyelt kérdés
2011. nov. 13. 20:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Nos mutass egy képet magadról,hogy rólad is legyen véleményünk..
2011. nov. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
férfi vagyok csak mondhatok véleményt egy nőről. nem az ilyeneket kéne mutogatni mint peller marianna na meg a claudia. Hanem mint a vv dya pl az az alkat való képernyőre nem?
2011. nov. 13. 20:39
 3/14 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem sem, ráadásul az arca is nagyon csúnya. Bár szerintem VV Dya alakja is gyalázat, de az ő arca viszont nagyon szép.
2011. nov. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
Tudod drága, ennek nem arról kéne szólnia, hogy kinek milyen az alakja.. persze a médiában fontos a külső, de mit kezdene magával, a roppant magas intelligencia szintjével, na meg a változatos szókincsével egy VV Dya?
2011. nov. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
pl orosz barbi jó műsorvezető és csinos is ha nem vv dya akkor ő. vagy az x faktoros csaj meg horváth éva stb dya télleg nem egy észlány de rengeteg szép és egyben ügyes müsorvezetőnő lehetett volna. És a poén az hogy Mónika pont az alakat miatt nem lehetett műsorvezető ő sem tetszik de legalább melles a pellernél még mindig jobban mutat. haverokkal is beszéltük ez a legrosszabb női alkat akar vékonyba akar duciba ha valakinek aránytalan a teste kis felsőtest hatalmas alsó nem képernyőre való és ez tény
2011. nov. 14. 11:22
 6/14 anonim válasza:
a haja az viszonylag jó ,de a többi??????
2011. nov. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
50%
tipikus férfi nagy mellű segg hülye csaj jobb mint az okos egész szép csaj
2011. nov. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
62%
Nem hinném hogy Peller Mariann okos lenne, az egész széptől meg fényévnyi távolságra van...
2011. nov. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%
Minek nézed, ha zavar? :D
2011. nov. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
mert a műsor jó. csak valami dekorativ műsorvezető kellene. de komolyan nem tudom hogy a stilsist hogy lehet ilyen hülye hogy direkt olyan ruhákba öltözteti am kiadja az előnytelen aránytalan alakját? Mert amikben mostanság van azok erősitik is plusszban szerintem
2011. nov. 19. 14:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!