Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek se néz ki jól...

Szerintetek se néz ki jól Peller Mariann? Sztem nagyon gáz az alakja széles csipő semmi mell vaskos comb semmi extrát nem változtattak rajta nem?

Figyelt kérdés
2011. nov. 13. 20:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan szóljatok le, de én nem rúgnám ki az ágyamból! Arca az tényleg fura, de egy papírzacskó és meg van oldva nyaktól lefelé meg szerintem nincs vele probléma!
2012. júl. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én láttam egyszer és nem csúnya ja és baromi magas!
2014. júl. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Szerintem igenis szép a Mariann. Egyépként meg nagyon vicces hogy külső alapján is ítéltek. De tudjátok mindenki úgy tökéletes ahogy van és ő legalább elfogadja magát és a sok bántalmazás után is ki mer állni a nyilvánosság elé amit valószínűleg ti a büdös életbe sem mernétek megcsinálni..... :)
2019. jan. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
az ilyen gyökér ukránférgeket minek rakják ki a képernyőre? 6 éve nincs TV-m, most valahogy magyarországon jártam és a hotelben kapcsolgattam, pont őt mutatták. eszt még a dunába se lőném be
2020. jan. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!