Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek ez normális?

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

Sajnos az osztályba mindenki szereti Fluort. Én inkább a rockot szeretem.. Nem merem elmondani, mert még a végén kitagadnak, vagy hogy is mondjam.. Egyfolytába azt a (szar) zenét nyomatják a szünetben. Legyek őszinte, vagy inkább hagyjam az egészet?


12/L


2011. nov. 27. 11:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%

Na, így terjed a mainstream shit...:/


Szerintem nem kell, hogy szeresd, csak azért, hogy ne közösítsenek ki (gyanítom, a rajongóik 80%-át így szerzik) - de fikázni sem érdemes, elég, ha nem foglalkozol vele. Szünetben lehet fejhallgatóval hallgatni mást, ami kiszűri azt a szemetet.

2011. nov. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Na igen, meghazudtolni önmagam meg nem akarom. Jó ötlet a fejhallgatózás.
2011. nov. 27. 11:40
 3/11 anonim ***** válasza:

De készülj fel arra, hogy tuti kérdezgetni fognak, hogy mit hallgatsz. Amúgy annó én is picit különcködő voltam, mert én sem szeretem pl a Tokio Hotelt, hanem inkább Ákost hallgattam. Felvállaltam.. Azóta elballagtam és ha találkozok egy akkori osztálytársammal megkérdezi, hogy még mindig Ákost hallgatsz?

Szerintem ebben nincs semmi ciki, nyugodtan vállald fel.

2011. nov. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%

A mi osztályunkban egy lány gyerekeket kínoz. Ráadásul a rokonai és a testvére kisbabáját. Én is láttam a kínzást már: justin biebert, sp-t, fluort halgattat a gyerekekkel. Az egyik már táncol is rá sajnos :(.


Rajta kívül kevés lány szereti fluort az osztályba hálistennek.

2011. nov. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hali! hát én tökéletesen megértlek mert én is igy vagyok vele...az osztályban mindenki Fluort isteniti én meg inkább James Hetfield felé hajlok...nekem is elég sok fejtörést okozott hogy micsináljak de végül felvállalatam. kb 12 lehettem amikor felvállaltam és igen elöszür hülyén fogadták de aztán megbékéltek vele...és én addig jol érzem magam amig ök békén hagynak ezzel és nem is kelle hallgatnom azt a szart...szerintem te is vállald fel..a rock má igy is kissé kihaloban van (minden ember eszét elveszi ez a szemétdomb) legalább mi mentsük má meg. :D 14/L
2011. nov. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeket. :)
2011. dec. 2. 20:13
 7/11 anonim ***** válasza:

Én 10évesen kezdtem rockot hallgatni,11-12évesen ez már külsőségekben is megmutatkozott.Szóval képzelheted,hogy kilógtam a sorból..:D

A fülhallgatós módszer jó,de ha kérdezik mit hallgatsz vállald fel.:)

20l

2011. dec. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Ennyi idosen majdnem minden lany fluort szereti. Majd kinovik. Te pedig vallald es szeretsd, amit hallgatsz. Ennyi ;D
2012. ápr. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 chrishu ***** válasza:
Hallgasd nyugodtan. A többivel ne törődj. Az osztályunkban mindenki valami lmfao-t és flór-t hallgat, míg nekem rockopera és sátánista black metál üvölt a fülembe
2012. jún. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lány létedre kicsit szégyen, hogy rock-ot hallgatsz, főleg, hogy 12 éves vagy. De a te életed. Csak aztán nehogy úgy végezd mint a legtöbb rocker, bedrogozva és bepiálva. :S Sorry de ez az igazság.
2012. júl. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!