Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Paris...

Mi a véleményetek Paris Hiltonról, a külsejéről, magáról mint nőről?

Figyelt kérdés
Nem az a lényeg, hogy drogos, r.banc, vagy hogy semmit nem tud felmutatni, amiben jó. Mert tudom, sokaknak ezek ugranak be. Maga a külseje milyen szerintetek? Szép nőnek tartjátok vagy nem?
2011. dec. 5. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Függetlenül a botrányaitól és az életvitelétől: Szörnyen ronda és kb.annyira nőies, mint egy csavarkulcs.

Komolyan így gondolom, ha leb.ziznak is! Nem nő.

(F29)

2011. dec. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
+1
2011. dec. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem úgy ahogy van egy anorexiás p*csa.

Az arca nem szép és nem is értem mitől lett híres:O

2011. dec. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint randa, és nem is tudom mit tartanak rajta szépnek. Túl mú, túl van plasztikáztatva - hiába is tagadná, akkor is látszik rajta. Szerintem csúnya és fura! Láttam pár képet róla, meg láttam azt az 'öribaris' sorozatát is, hát nagyon el van szállva magától és milyen vékony! Deszka szinte.

All in all...

Elnézést kérek, de ez az én véleményem - valakinek bejön, valakinek nem, speciel nekem nagyon nem jön be!

Ha tizes skálán pontoznom kéne, akkor 5-öst adnék, mert nem reménytelenül ronda!


És;


"Szörnyen ronda és kb.annyira nőies, mint egy csavarkulcs."

ezen sírok a nevetéstől!

2011. dec. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ciki, nem ciki, én a műsorát mindig megnéztem. Kicsit giccs, kicsit idegesítő, de egynek jó volt.

De maga a csaj annyira irritáló, nincs jó teste, az arca pedig a plasztikák ellenére (vagy épp azért) csúf. Szépnek semmiképp sem szép, de még különösebben dekoratívnak sem mondanám. Viszont szerintem közel sem annyira hülye, mint amilyennek mutatja magát.

2011. dec. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 maxim ***** válasza:
63%
igazan aranyos lany aki jo helyre szuletett es szeret bulizni a csaladi vagyon karara szereti a felhajtast magakorul, az eletben meglepoen kedves kozvetlen teremtes.
2011. dec. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!