Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondolsz Paris Hiltonról?

Mit gondolsz Paris Hiltonról?

Figyelt kérdés
2009. okt. 10. 16:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
szívesen lennék Paris Hilton, hogy elköltsem az összes pénzét
2009. okt. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
Nekem speciel a londoni Hilton jobban tetszik..Deee ízlések és pofonok...
2009. okt. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
29%
Nagyon szép az alakja. Ezt az egyet irigylem tőle, de mást nem... :)
2009. okt. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Senki. Úgy lett gazdag hogy örökölt, de semmit sem tett... csak szétb*szta a p*náját.
2009. okt. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Tényleg eszméletlenül jól néz ki. Bár ez relativ. Ízlések és pofonok. A személyisége nem valami megnyerő, inkább a botrányairól híres. Dehát celeb.
2009. okt. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%
ááá persze csak örökölt.Na és akkor mi van.Ha neked is apád szálloda lánc tulajdonos lenne te is ennyit örökölnél.jó helyre született ....nekem nagyon tetszik Paris:DIgazi barbi baba.
2009. okt. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
43%
Sunáznám!
2009. okt. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
93%

Lehet hogy szép, de egy beképzelt kis dög.

A sok hülye képes volt elmenni a műsorába (BFF) hagyták magukat megalázni hogy a barátjuk legyen Paris...szánalmas

Ő meg ki is használta hogy játszhat velük mint valami bábúkkal.

Lehet hogy gazdag és emiatt szerencsés, de nem tett le semmit az asztalra egyszerűen jó helyre született (attól függ kinek mi a jó)

2009. okt. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogy jókor volt jó helyen.. (Úgy értem még az apjába, aztán az anyjába) Nem vagyok irigy ember ezért nem irigylem, mert a fél világ egy utolsó debilnek nézi, amikor ez csak 1 reklám fogás.. Szóval szívesen lennék a testvére. xD
2009. okt. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
szerintem a legjobb szó rá hogy öntelt disznóén ezeket az embereket annak nézem van is róla kép google képek "paris hilton pig"
2010. szept. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!