Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Van közületek olyan aki...

Van közületek olyan aki megszólalásig hasonlít egy híres emberre?

Figyelt kérdés
Előre is köszi!
2009. máj. 24. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
írd be a keresőbe h.hasonmás,sztár hasonmás,vagy angolul look-a-like +sztár neve és biztos ad ki találatokat...
2009. máj. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Igen van!!!


HÁT ÉN HASONLÍTOK MAGAMRA :D:DD:

2009. máj. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
:) De nem csak sztárhasommásokra vagyok kíváncsi, bár ezt írhattam volna még a kérdéshez... :) Szerintetek igaz hogy mindenkinek van egy hasonmása?
2009. máj. 24. 18:34
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igaz valamelyest. 2. voltam
2009. máj. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem vmelyik nap azt mondták hogy tök olyan vagyok mint Szerencsi Éva fiatalkorában.Hát szerintem szerencsére nem,de megtisztelő,hogy ilyen nagy színésznőhöz hasonlítanak:D
2009. máj. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem valaki azt mondta hogy úgy nézek ki mint rihanna! Csak nem olyan egzotikusan! Szerintem ez tők hülyeség! ha lenne is hasonmásom lehet hogy az már vén nyanya. na mind1 szerintem nekem nincs! 12/L
2009. máj. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer azt mondták, hasonlít az arcom Keira Knightleyéra, azt pedig már több embertől is hallottam, hogy Bellás vagyok. (Ez alatt ugye Kristen Stewartot kell érteni.) Nos, én lennék a legboldogabb, ha tényleg úgy néznék ki, mint valamelyikőjük, de igazából már annak is örülök, ha más szerint hasonlítok rájuk egy kicsit.
2013. aug. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!