Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Buci 5 hónapot ült, március...

Buci 5 hónapot ült, március 5-én szabadul. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Számomra felháborító!


1. kábítószer használat

2. Visszaeső

3. kábítószer hatása alatt vezetett

4. A balesetben maradandó sérüléseket szenvedett a vétlen sofőr

5. elhajtott a helyszínről, segítség nyújtás elmulasztása

6. A barátnőjét próbálta rávenni, hogy mondja azt, hogy ő vezetett. Hatóság félrevezetése


Mindezekért szerintem, legalább 3 év járt volna neki, baráti alapon is, ehhez képest 10 hónappal megúszta!


2012. jan. 11. 13:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha egy médiasztár gyilkolna, hidd el, nem az se ülne többet 1 évnél. Szomorú...
2012. jan. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is felháborító!
2012. jan. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ebbe a sztárügyvéd keze is benne volt...De az is közrejátszott, hogy médiaszemélyiség
2012. jan. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%

"Mindezekért szerintem, legalább 3 év járt volna neki, baráti alapon is, ehhez képest 10 hónappal megúszta!"


Szerinted? Miért, talán szakmádba vág, hogy ennyire értesz hozzá, mennyit kellett volna kapnia? Nem hiszem, mert akkor nem beszélnél butaságokat.


A 2. pontod egyenesen hülyeség, ugyanis nem számított visszaesőnek (elévültek az előző ügyei). Egy Kovács Jóska sem kapott volna többet, de hát egy Stohl András esetén a nép vért akart..

2012. jan. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nekem nem lesz sem jobb, sem rosszabb a napom ettől a ténytől.
2012. jan. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Korábban ittas állapotban okozott közlekedési balesetet. Akkor is csak a szerencsén múlt, hogy nem sérült meg senki. Egy ismerősöm rokona abban a kórházban dolgozott, ahova a Stholt bevitték anno. Olyan részeg volt, hogy a nevét sem tudta megmondani. És nem visszaeső, ugye?
2012. jan. 11. 13:19
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem visszaeső. Persze, tudjuk jól, hogy volt már rá precedens, de ezek az ügyek elévülnek, és Stohlnak már elévült, így ezt a bíróság semmiképp nem vette, nem is vehette figyelembe az ítélethozásnál.
2012. jan. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A TV-ben mondták is sokszor, hogy visszaeső...Emlékszem rá, mert a csapból is ez folyt/ folyik
2012. jan. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Buci attól "sztár", hogy a "földi halandók" ajnározzák. Az összes médiaszereplőből a közönség csinál sztárt, mert szinte már istenként tisztelik őket. Persze nem csak Stohl, lehetne akár valamelyik énekes, színész, vagy sportoló is. És most meg a közönség van kiakadva, hogy csak ennyi a büntetése. Pedig pont a közönség adja ezt a hatalmat a sztárok kezébe... Érdekes dolog ez.

Egyébként pedig szerintem is GÁZ, szánalmas ez az igazságszolgáltatás. Ismerek olyat, akit két évre csuktak le azért, mert amikor hazaért, az ágyában egy idegen férfi hentergett a feleségével, és megverte a fazont... Pedig nem hiszem, hogy ez súlyosabb, mint amit Stohl művelt.

2012. jan. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ráadásul az ürge meg is érdemelte!(mármint akit megruházott a férj!Mondjuk én a feleségnek is adtam volna...

Amúgy a kérdésre válaszolva: Várható volt, hogy jó helye lesz,és kevéssel megússza...

Amúgy mint színész nem rossz,nekem a Tűzvonalban c. sorozatban tetszett...

De ha bűnt követett el,ő is bűnhődjön meg érte rendesen...

2012. jan. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!