Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Srácok, mér fik@zzátok Justin...

Srácok, mér fik@zzátok Justin Biebert, csak nem féltékenyek vagytok rá? Szerintem naon édes es aranyós fiú, én odáig vaok érte, a szobám is teli van a képeivel.

Figyelt kérdés
2012. jan. 15. 23:21
1 2 3 4
 11/35 anonim válasza:
88%
Én lány vagyok, de szerintem abszolút nem féltékeny rá egy srác sem.:D Amúgy azért fik@zzák olyan sokan mert egy nyálas kis féreg és a hangjától világnak lehet rohanni.:D Nem értem az izlésedet abszolút. Bocsi, de ez van..!
2012. jan. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:
Lányok, most komolyan azzal akartok bevágósni a fiúkknál, hogy szegény justint fikázzátok? ez szánalmas...
2012. jan. 16. 00:20
 13/35 anonim válasza:
84%

Először tanulj meg írni kis szutyok,aztán írj ide.Ez az egyik.

A másik meg,hogy nem féltékenyek rá a fiúk csak nincs hangja,mert ha neked pl a külseje nem jönne be le se sz*rnád,mint más értelmes emberek...



Ui.: Inkább kend ki fekáliával a szobád falát,még az is gusztusosabb,mint egy a kis nyálgép.



(Ja és nem fiú vagyok,nem foghatod rá,hogy féltékeny lennék a kis b*zeráncsra)

2012. jan. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim válasza:
86%
Senki nem azért fikázza,mert be akar vágodni,csak nekünk van ízlésünk te meg egy kis tizenkét éves (max annyi) anyuci pici sz@rja vagy és ízlésficamod van.
2012. jan. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
36%

Hát igazából én nem irigykedem rá és nem is utálom.

Számomra teljesen közömbös,a zenéit nem hallgatom


Viszont ha racionálisan gondolkozok akkor ennyi pénzért ki az a h"lye aki ne csinálná ezt ?

Ha ti lennétek Bieber helyébe nyilván ti is belemennétek :) Aki azt mondja nem egyértelmű,hogy hazudik.


Majd h'lye lesz abbahagyni,én is örülnék ha a tinik 100 ezresével rajonganának értem és dollár milliókat keresnék :)) 21/F

2012. jan. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
79%
2012. jan. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
83%

No tisztázzunk valamit.


Zene az az, ha hangszerekkel professzionális módon eljátszunk egy dallamsort.

Tehát egy 1kölyök, aki a porszívó és a flex hangjára énekelget az NEM ZENÉSZ!


Csak hogy valami fogalmad legyen az egészről hallgasd végig! Nagyon figyelj oda a lényegre!


http://www.youtube.com/watch?v=ts4YHvJYQAI

2012. jan. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
58%

Még valami: Az is kevés, ha valakinek aranyos pofija van. Steve Vai-nek nincs aranyos pofija, mégis több csajt döntött meg, mint a Bieber úrfi fog életében!

Miért? Mert ZENÉSZ!

Természetesen rajongj érte, ha akarsz.

2012. jan. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
88%

beszarsz. ezt elmesélem. pont a múltkor olvastam egy cikket, amiben ez a hülyegyerek nyilatkozott arról, hogy ő nagyon jól tudja hogy sokan utálják és nem nézik jó szemmel ilyen fiatalon a sikereit, de ő ezt betudja annak, hogy minden ilyen ember irigy rá. úgy nyerítettem mint egy ló :DDD

mondom jól van kisk_csög. élj abban a tudatban, hogy több millió/milliárd ember azért utál, mert irigy rád és véletlenül sem azért, mert tényleg egy kula vagy. :D

értelmes fiú lehet, ha ezzel próbálja nyugtatni magát..

2012. jan. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:
akkor SP-t sem szeretitek? :(
2012. jan. 16. 21:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!