Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Srácok, mér fik@zzátok Justin...

Srácok, mér fik@zzátok Justin Biebert, csak nem féltékenyek vagytok rá? Szerintem naon édes es aranyós fiú, én odáig vaok érte, a szobám is teli van a képeivel.

Figyelt kérdés
2012. jan. 15. 23:21
1 2 3 4
 31/35 Kriszti8 ***** válasza:
79%

nah ezt már leírtam egy ilyen kérdésnél de elmondom mégegyszer:) :énis csaj vagyok de utálom.a zenéje szégyen.és ha lenne egy olyan kérdés h ki utálja Justint akkor sztem úgy 4876545346756millióna likeolnák.és tök jó lenne hogyha a zene nem lenne ilyen mocskos hangú énekesekkel beszennyezve mint a nyálkirály(sp) fluor mm és persze Justin...Hova fajul a világ??és sokkal többen utálják őket mint szeretik.Sp irritáló személyiség mindigis utáltam.Fluor kalapsz*r.Bár én azért vagyok ezen a véleményen mert ők hülye kis popp zenét énekelnek én meg rock fan vagyok.egyébként azért b*zizzák őket mert ki az a férfi aki rózsaszínt hord??2,a hangjuk eléggé lányos mintha a Dóra a felfedezőt hallgatnám...a hajuk szintén lányos. és a fiúk nem féltékenyek rá csak tudod jó lenne az ilyeneket kiírtani a zene világából mert nagyon nem ide valók.nah szóval a fiúk csak megakarják tartani a zene szépségét és nem ilyen kiherélt varjakkal szennyezni...írtátok h tinipi**ák utána rohannak ez nem teljesen igaz.persze vannak olyan csajok akiknek bejön a rózsaszín barbieboy de azoknak sem a hangja tetszik hanem h de cuki rózsaszín van rajta...és sztem az a 42.066.715 rajongója szánalomból likeolta<3<3 vagy az összes likeoló homokos:))szal fiúk akik nem barbieboyok veletek fikázom énisxdd most támadhattok de ez a 4 fiú a zene világ undorító alpári elkúr*sa..amm sztem halgass inkább vmi olyat amit nem ilyen serdülő tinigyerekek adnak elő akik semmitse tudnak az életről és semmi tapasztalatuk sincs.

egyébként biztos csúfolnak téged a sz*r ízlésed miatt szal jótanács:hallgass igazi,dinamikus zenét ne herélt varjút:))ilyen pl:tankcsapda,green day,sex pistols,the expolited

2012. júl. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
71%
Azért, mert fiú ekkora hulladékot mint bieber nem hallgat. Soha az életbe nem lennék féltékeny egy ilyen nyálas kislányos herélt sperma gyerekre mint ő. Aki meg szereti háát.... Ha rendesen körülnézel a youtube-on akkor 1 perc alatt találsz sokkal jobb és tehetségesebb előadókat. Ideje lenne fejlődni. Hány éves kis belieber ?
2012. júl. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
71%
Egyébként biebert csak az ilyen 10 évesek szeretik. De ketyós az összes :D
2012. júl. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
71%

Hú, a kérdező fájt. És nem, semmi kedvem bevágódni egy fiúnál sem... de egy b.zi, kész.


13/L

2012. júl. 18. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
71%
egy rossz buzogány
2012. aug. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!