Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek hogyan tudom a...

Szerintetek hogyan tudom a kapcsolatot felvenni Muri Enikővel?

Figyelt kérdés

voltak ma egy helyen. vegig figyelemmel kovettem.


ami azt illeti dedikalason tavolbol megfigyelt, majd integettem fulig ero szajjal es visszaintett fulig ero szajjal, ezutan odamentem alairast kerni, majd odarantott es adott egy puszit.

koncerten is kiszurt, majd a vegen eleg lazan odasetalam, es siman engedte hogy atkaroljam, teljesen hozza simultam+kozos kep XD

mentem volna el, majd visszahuzott es adott 2 puszit :OOO

fura, nem fura én azt hiszem tetszettem neki. massal nem igen csinalt hasonlot.


2012. jan. 27. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Van barátom.


Enikő.

2012. jan. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nincs neki :)
2012. jan. 27. 23:46
 3/5 A kérdező kommentje:
mondjuk ha állandóan fellépnek, mikor van ideje magánéletre?
2012. jan. 27. 23:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem már felvetted. Járj koncertekre, akkor talán megadja a privát profiljának a nevét.
2012. jún. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem felejtsd el a csajt.

Ha van egy énekes nő főleg fiatal szerinted nem ezt csinálja egy olyan srácokkal akik rámosolyognak meg minden:) Azért csinálja hogy legyen egy élménye a rajongónak és hogy ne ezen csámcsogjon a média hogy mérgesen néz rá valakire akkor már egyből ember gyűlölő meg ilyenek.

Szerintem felejtsd el a csajt, lehet hogy nincs párja még vagy tudom is én de ha komolyan tetszenél neki tuti adott volna valami elérhetőséget.

2013. jún. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!