Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Puzsér kontra Varga?

Puzsér kontra Varga?

Figyelt kérdés
Mit szóltok Varga Viktor hisztijéhez?
2012. ápr. 24. 22:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Egyik dilisebb mint a másik. Varga Viktor mint ember nem jön be a zenéje tényleg egy szenny halmaz bár bocs akinek ez tetszik de én amint először meghallottam azt mondtam ennyi elég volt és egyre többet nyomták... Ugyan akkor ez ügyben egyet értek Puzsérral bár valóban kicsit erős volt az amit mondott, nem csodálom hogy Viktor megsértődött ezen de Puzsér a véleményét finoman is elmondhatta volna és akkor mindenki happy.
2012. ápr. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
71%

Taszít a bulvár, de ennek most utána néztem a Google-ben.

Nos szerintem mindkettőnek igaza van. Puzsérnak abban, hogy a Zöld a fű valóban nem túl értelmes, vagy mély mondanivalójú szöveggel rendelkező dal, annak az "ismert senkinek" meg abban, hogy a romantikus naivitásban nincs semmi rossz, azon pedig amit mondott a Puzsérról hogy "olyan mélyről jövő agresszió tör elő belőle" halálra röhögöm magam, ha ezt komolyan gondolja, akkor tényleg rózsaszín burokban él.

2012. ápr. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!