Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek, mi lehet a...

Szerintetek, mi lehet a tudományos magyarázata DYNAMO trükkjeinek?!

Figyelt kérdés

Steven "Dynamo" Frayne olyan trükköket mutat be, amik gyakorlatilag fizikai lehetetlenségek. Oké, tudom, hogy ez csak bűvészet, ezek csak trükkök, de szerintetek, mennyi gyakorlás és agyalás eredménye lehet az, amiket látunk?! És főleg: HOGYAN csinálja ezeket vajon??!


BŐVEBB INFÓK.: [link]



2012. ápr. 27. 12:41
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
0%

Az egyiket akkor láttam amikor megnéztem:

Szóval amikor a vállához pöcköli akkor előtte már oda tette úgy, hogy oda tette a kezét és letette . Aztán meg "oda pöckölte"(Látszik a videón) Ez itt a 3:20 körül van tekerj oda ahol beállítja az ember kezét és mindig válljára FIGYELJ!!

Amikor azt mondja, hogy még nem látszik akkor látható az ember vállán a pénzérme.

2012. ápr. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
32%

A vizen járásost meg úgy csinálja hogy:

Ilyen láthatatlan asztalféleségen jár ezt láttam egy műsorban ahol bemutatták és leleplezték a trükkött.Valószinüleg este helyezték el.Nehéz elhinni de így van.

2012. ápr. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
25%

Persze, a kenusok? Azok átúsznak a betonon azt kész igaz?

Nem kell irigynek lenni sok gyakorlással az ember fejlesztheti az agyát és dinamikus képességekre tehet szert. Ilyen ember 26 van a világon és eddig Dynamo az első akit láthattunk. Lehet hogy te vagy az egyik csak fejlesztened kell az agyad lehet hogy sok Dynamós már meghal,t úgy hogy nem vette észre képességét, lehet (ha a nagyapja is dynamo-s volt) hogy családi örökség. Lehet az hogy isten, vagy egy felsőbbrendű idegen. Egy végtelen univerzumban semmi sem lehetetlen...

2012. ápr. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
33%
ÜRlény????
2012. ápr. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
19%
Meglehet... Deakkor mond meg hogy hogyan kerül egy kilómérel arrréb egy másodperc alatt helikopter-rotorzaj és csapóajtó meg trambulin nélkül?
2012. ápr. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim válasza:
51%
Hogy kerül egy mp alatt a másik oldalra(gondolom amikor a dudát nyomogatja arra gondolsz)ha jobban megnézed közelről nem mutatják,egy hasonló kinézetű srácot ugyan olyan szerelésbe öltöztetnek,Dynamo meg mit tom valahogy gyorsan eltűnik,tán ez az egyetlen logikus magyarázat.De sztem felesleges megmagyarázni a dolgokat,épp ettől jó hogy fogalmunk sincs hogy csinálja,és csak tátott szájjal lesünk mit művel.
2012. ápr. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
75%
Egyetértek, nem lényeges, hogyan csinálja az a lényeg, hogy jó BŰVÉSZ és nem ŰRLÉNY csak ezt a ketot nem tudtam megálni.
2012. ápr. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
10%
egész egy kamu, olyan mintha egy film lenne , semmilyen bűvésztrükk nincs benne
2012. máj. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
40%
Nekem is vannak ilyen érzéseim de egyszer láttam, hogy csinál.
2012. máj. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
7%
ez csak egy show műsor, nem a valóság alapját kell keresni mert nincs.
2012. máj. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!