Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek, mi lehet a...

Szerintetek, mi lehet a tudományos magyarázata DYNAMO trükkjeinek?!

Figyelt kérdés

Steven "Dynamo" Frayne olyan trükköket mutat be, amik gyakorlatilag fizikai lehetetlenségek. Oké, tudom, hogy ez csak bűvészet, ezek csak trükkök, de szerintetek, mennyi gyakorlás és agyalás eredménye lehet az, amiket látunk?! És főleg: HOGYAN csinálja ezeket vajon??!


BŐVEBB INFÓK.: [link]



2012. ápr. 27. 12:41
1 2 3 4
 21/37 anonim válasza:
Ja és még az, hogy műanyag lapokat hogy lehet felállítani a mély folyónál? Azt nem lehet, mivel ezeket csak gépekkel tudnák lerakni és ehhez engedélyt kell kérni, mint egy film forgatásánál.
2013. jan. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
88%
Az utolsónak: Nem akarok vitatkozni én bűvész vagyok és hidj nekem hogy Dynam Bűvésztrükköket csinál a naggyát én is megtudom csinálni persze nem árulom el. Annyit mondok neked hogy mondjuk egy bűvész mondjuk végrehajt egy kártyatrükköt egy olyan kártyatrükköt ahol például a kártya "pörög" vagy amit Dynamo is csinált. Azt a kártyát neked mármint egy nézőnek nem adjuk oda mert rajta van a Titok. Tehát trükkös preparált furfangos bűvészkellékekkel csináljuk csinálják a bűvészek a trükköket és ezzel már sokat mondtam. Tehát ami úgy néz ki mint egy hétköznapi tárgy például egy pohár ami meghajlík valójában nem egy hétköznapi pohár ami megtalálható minden háztartásban, azt a poharat csak bűvészboltokban lehet kapni tehát bűvészkelék és benne van /rajta van a trükk. Természetesen mentál trükköket is csinál Dynamo de azt is már lehet tanulni hogy például ki tudod találni egy idegen embernek a születési évét meg a nevét. Elmondom neked ehhez a trükkhöz sem kell rendelkezni természet feletti hülyeségekkel ezt lehet TANULNI GYAKOROLNI, ha érdekel ez a téma utána lehet nézni, és megtalálod rá a választ hogy hol lehet tanulni, mi kell hozzá stb. Dynamo nem véletlenül mondja hogy ő BŰVÉSZTRÜKKÖKET csinál. Ügyes bűvész de nem a legjobb:D:D Amikor sétál a vízen, meg például amikor lemegy egy háznak az oldaláról vagy amikor lebeg Jézus Szobor előtt ezek a "Nagy" trükkök megrendezettek, és érdekes mindig csak a műsor végén vannak, amikor átmegy az üvegen, vagy amikor egyszer felelemeli a ruhájának a kapucniját és eltűnik. Mivel ennek a műsornak van rendezője, ők beakartak tenni ilyen "csodákat" is természetesen ez részben Dynamo részben a műsorkészítők találták ki. Ezek a műsor végi nagy "trükkök" megrendezettek de csak azért gondolom hogy nagy legyen a nézettség a többi az nem nagyon. A vízen sétálást pedig lehetetlen, nem a vízen sétál ez látható is. Mivel több helyről veszik fel ugyanazt a mozdulatot, tehát is megvolt rendezve hogy hol álljon a kamera stb stb.. tehát ezt lehet filmforgatásnak is nevezeni. Ha azok az emberek akik ott voltak nem statiszták hanem tényleg csak sétáló emberek voltak akkor biztosan köszöntek volna vagy valami a kamerába, viszont ezek csak nézték csodálkoztak a kamerát meg le sem sz@@ták. VAgyis stasztiták voltak, nézd meg azt hogy a kamera már eleve bent volt a kapun és felvette azt amikor Dynamo besétált a kapun és lemegy a lépcsőn a vízhez. Ez is megrendezés. Engedélyt kértek, hozzá és valószínű hogy este éjjel csinálták azt a szerkezetet ami sétál. Ez lehet állvány, esetleg kikötöttek kötéllel vagy valamivel ilyen plexi üvegeket vagy lehet bármi más. A jézus jelenetnél: Elölről mutattták egy daruval emeleik őt fel, nem lástzik mivel ott az ég meg a felhők ami eltakarja a kötelet. Amikor lemegy a házról: Erre inkább nem mondok semmit tisztán látszik az hogy nem Dynamo megy le hanem egy hologram legalábbis én így láttam.:D
2013. jan. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
79%
Még előző váaszoló vagyok: És még valami tény hogy sok ember megy a maga feje után és lehetetlen dolognak tartaj amit Dynamo vagy más csinál, ahogy te is. Aggyal csak kittalálni lehet bűvészkellékeket de aggyal nem lehet vízen sétálni, nem lehet lemászni egy háznak az oldaláról, nem lehet csak úgy eltűnni mintha beszipantott volna egy padló. Ezeket nem lehet csinálni simán aggyal. Meggyógyulni ha valaki súlyos beteg mondjuk azt lehet mivel nagy akaraterő kell hozzá. Mentál trükköket is lehet aggyal csinálni, de ez a vízen járás meg ilyen hül@eségeket nem lehet, akkor már Dynamo szerintem nem itt lenne.:D Criss ANgel ugyanezeket a trükköket már megcsinálta ahogy sok más neves bűvséz például Cyril Takayama stb.. Ők se mondják azt hogy természet feletti erejükkel csinálják.
2013. jan. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim válasza:
És te melyik bűvész vagy?? Hogy hívnak?
2013. jan. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim válasza:
Amúgy meg épp az, hogy én nem tartom lehetetlennek amit Dynamo csinál. És te az ellenkezőjét írtad a szövegben.
2013. jan. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
tegnapelőtt 23:25 válaszoló vagyok. Nem írtam az ellenkezőjét, én nem tartom lehetetlennek Dynamo trükkejeit azt írtam le hogy bűvészkellékekkel csinálja, te pedig azt mondtad hogy a fejével, ami pedig hül@eség. Én egy egyszerű bűvész vagyok, nem vagyok híres mert nem is szeretnék az lenni egyszerűen hobbiból bűvészkedek már 4-5 éves korom óta. Nem minden jó bűvészből lehet sztár, meg tévészereplő. A tévés szerepléshez mármint ilyen világ híres bűvésznek lenni külföldön mondjuk Amerikában Vagy Angliában kellett volna születni. Magyarországon az egyik LEGJOBB bűvész aki megnyerte a világversenyt is HAjnóczy Soma, ő szerintem ugyanolyan jó mint Dynamo vagy még jobb.:D:D
2013. jan. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim válasza:
75%
Márpedig vízen sétálók vannak! Antal Imre is írta a könyvében/Pami/-Indiában látott, egyszerű hétköznapi embereket vízen járni és szőnyegen lebegni...Ezek a dolgok ott természetesek-a helyiek oda sem figyelnek, annyira hétköznapi...Ám ezeket az embereket nem fogod színpadon látni.
2013. febr. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
49%

Hát ha Pami látta, akkor az megdönthetetlen tudományos bizonyíték.

Most jól beégtek a buta szkeptikusok :P

Nem lennék a helyükben.

Amúgy Las Vegasban is szinte mindenki repülőszönyegezik. Bármelyik utcasarkon látsz ilyet. Itt egy hiteles videó:


http://www.youtube.com/watch?v=BUca1EAgYcg

2013. febr. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 Dj Bikerboy válasza:
45%
Hihetetlen az, hogy egyesek nem értik meg a "trükköket" pedig nagyon egyszerű: Szimplán összevágott film, jól megfizetett csodálkozó statiszták !!! Amúgy nagyon jó kézügyessége van a srácnak, de ezeknek semmi köze a varázslathoz !!! KAPJATOK MÁR A FEJETEKHEZ EMBEREK !!
2013. ápr. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
mivel Dynamo sosem állította h természet feletti ereje van (legalábbis én nem tudok róla) valószínűleg csak egy Ki****szott jó bűvész
2013. máj. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!