Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondoltok a vádakról,...

Mit gondoltok a vádakról, miszerint Michael Jackson pedofil volt?

Figyelt kérdés
En szeretem MJ-t, nem hiszem ezt el, csak kiváncsi vagyok mások véleményére is...
2009. jún. 28. 15:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem volt pedofil. az ilyen hírek 90%-a nem igaz, csak megcifrázzák a történetet, hogy lehessen írni róla...
2009. jún. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
én nem hinném,hogy az volt bár ezt senki nem tudja igazán... még a bíróság is ejtett minden vádat.Nyugodj Békében!!;(
2009. jún. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Tény, hogy Michael Jackson NEM volt pedofil!!! Kétszer vádolták meg vele, ami tonkre is tette szegénynek a karrierjét :( Az egész csak arra ment, hogy volt pár irigy barom és pénzt akartak húzni maguknak ebbol...

Amúgy a kisfiú anyját, akit állítólag megrontott, lezárták csalások és ilyen dolgok miatt.

Nem értem, egyáltalán hogy is hihette ezt el valaki, Jacko inkább segített a gyerekeknek, és csomóan az életuket koszonhetik neki.

R.I.P. Jacko

2009. jún. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt pedofil. 2005-ben vadoltak egy Gavin Arvizo nevu kisgyerek megrontasaval, tele volt ezzel a media, arrol bezzeg mar nem szolt a fama, hogy az eskudtszek azert mentette fel MJ-t az _osszes_ vadpont alol, mert a gyerek anyjarol kiderult, hogy tobbrendbeli csalo, es ez a vad is alaptalan kitalacio volt (azota a not eliteltek).


En nem voltam egy MJ rajongo, de a jogi ugyeit figyelemmel kovettem, ez szakmai artalom (gyermekjoggal foglalkozom). A pedofilia raadasul betegseg, egy ilyen ember nem adakozik es jotekonykodik ennyit, mint amennyit o tett.

2009. jún. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Szegény.... :(

Én nagyon-nagyon sajnálom Őt és őszinte szívvel remélem, hogy jó helyen van már... Ő a Király!!!

2009. jún. 28. 15:41
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy volt ő pedofil...
2009. jún. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy nem volt pedofil!Soha nem hittem róla egy percig sem!Egy jólelkű ember volt akit rengetegen kihasználtak.Ő szerette a gyerekeket és segítette őket.

Borzasztóan sajnálom,iszonyú nagy veszteség!

2009. jún. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
nem vagy akkor miért fizette ki (egy v. több?)gyerek műtétét?
2009. jún. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Kathrin01 válasza:
100%

Nem volt pedofil!

Csak mindenki belőle akart megélni. Jó le akarták húzni a milliókat. Amerika tette tönkre szegényt.

2009. jún. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Azért aludt gyerekekkel, mert ő is gyereknek érezte magát, mivel elvették a gyerekkorát! Jámbor tisztalelkű ember volt. Ha pont ezekért a perekért nem kellett volna fizetni, mert senki nem hitte el, h nem pedofil,

-akkor nem került volna adóságba

-nem került volna mégrosszabb fizikai állapotba

-nem halt volna meg!

Annyi szeretet volt benne, amennyit mi sohasem fogunk megérteni!

2009. jún. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!