Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, miszerint...

Mit gondoltok arról, miszerint sokak szerint a zsidók nem éppen szent emberek? (bővebben)

Figyelt kérdés

Mostanában egy két ember ajánlott nekem könyveket.


A könyvek szerint a zsidók alkották a bolsevizmust.A 2. világháború után kínozták a németeket az orosz lágerekben.A 6 millió pedig nem is annyi.Az átlagember pedig azért nem tud ezekről mert a zsidóké a média és a hatalom.


Mit gondoltok ezekről?


Hihetünk ezeknek a könyveknek?

Hogyan lehetséges, hogy egyik csatorna sem számolt be ezekről az írásokról?

Valamint az, hogy 1 tankönyv sem ír ezekről azért van mert a zsidóké a hatalom?


(Kérjek írjátok le őszintén a véleményeiteket, észérveiteket, nagyon szívesen várom azokat is akik már éltek a 2. világháború környékén)


Köszi


2009. okt. 8. 21:42
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
81%

Nevesíteni kellene ezeket a könyveket, mert sok szemét és nagyon kevés értékes mű keletkezik ebben a témában.


"Az átlagember pedig azért nem tud ezekről mert a zsidóké a média és a hatalom."


Szóval az átlagember nem tud ezekről. De te azért tudsz? Te ki vagy? Vajon miért is tudsz róluk, ha a világot irányító mindenható zsidóság egyébként nem akarná, hogy tudj róluk?

2009. okt. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
52%

Hát a zsidóságról sokmindent lehet mondani de jót nagyon keveset, én kifejtem a véleményem:

-biztos hogy nem halt meg 6 millió zsidó(ha tényleg annyi halt meg miért vannak még mindig ilyen sokan?valamint érdekes hogy sok országban börtönnel büntetik azt aki megmeri hazudtolni ezeket az adatokat,a történészeket is már elhallgattatják,tehát ez eleve gyanús, véleményem szerint ez arra megy ki hogy jó kárpótlási pénzeket kapjanak meg persze sajnálatot meg hogy ne derüljön ki az igazság)

-Manapság a zsidók élik paradicsomi életüket,kárpótlási pénzeket kaptak,jogokkal bevannak védve mindenhol,sok országban a kormányzatokba bevannak épülve, nálunk különösen, szinte a nagyrészük zsidó...

-Sok haláltáboros beszámolás zsidó túlélőktől hazugságnak bizonyultak sőt nem tudom mi igaz mi nem de állítólag nem voltak haláltáborok hanem munkatáborok voltak és ott haltak meg sokan gyengeség miatt

-de szerintem még ha volt is haláltábor nem halhattak meg ennyien,de szerintem ezt minden józan gondolkodású ember átlátja...

Tehát ezek tények:a zsidóság nagyon ravasz,anyagias hataloméhes nép,sokan utálták és utálják őket,még olyan híres emberek is mint a nagy reformátor,Luther Márton pl...

2009. okt. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Első válaszoló:

Szeretném közölni, hogy a kérdésem nem provokatív, tehát nem kell leharapni a fejemet.


Másodiknak: Köszönöm!

2009. okt. 8. 22:20
 4/26 anonim ***** válasza:
80%

Én éltem már a 2 világháborúban.Senki nem szerette a nácikat,meg Szálasiékat,és Hitlerért sem rajongott senki.

éppúgy,mint később Sztálinért,meg Rákosiért sem.

44-ben egy zárdában jártam iskolába.Egy nap egy német autó állt meg a zárda előtt,és követelték,hogy a lányt adják ki nekik.A főnöknő azt mondta,hogy nincs a lány az iskolában,A tiszt közölte,ha öt percen belül nem adják ki a lányt,átkutatják az épületet.Ha a lányt megtalálják,akkor erősítést hívnak,és elvisznek mindenkit,aki az épületben van,akár diák akár apáca.Természetesen elvitték a lányt.

A német táborokban pedig nem csak zsidók voltak,hanem nagyon sok politikai fogoly is.Hogy hányan haltak meg,azt ma már senki nem tudja.Ahogy a holkauszt emlegetését túlzásba viszik a zsidók,éppúgy nem igaz,amit a neo nácik hirdetnek.

Ami pedig az oroszokat illeti,az orosz lágerekben nemcsak németeket kínoztak,hanem magyarokat és egyéb nemzetiségűeket,sőt főként oroszokat.

A Tv-kben sok filmet,dokumentumot lehet látni a 2.világháború csatáiról,a németekről,mert akkoriban sok filmhiradó készült.Ezeket nem a zsidók készítették,hanem a németek,magyarok,angolok stb.

A szovjetekről viszont nem készültek ilyenek.Ami nyilvánosságra került,az is sokszor elferdítve jelent meg.

Pl.Zsukov marsall megírta az emlékiratait.10 évvel később megjelent a bővitett kiadás,melyben egyik-másik eseményt egészen másképp ír le,mint az elsőben.

Én nem hiszek ezeknek a könyveknek,de a többinek sem.Az igazság mindig valahol a kettő között van.Ha a TV-ék minden politikai vagy történelmű tárgyú könyvről beszámolna,akkor csak ezzel lenne tele a műsor.A diákokat pedig nem érdekli a történelem,még a magyar sem,nemhogy a nemzetközi.

A történetírásról pedig az a véleményem,hogy egyetlen elmúlt korszakról sem lehet tárgyilagosan tájékoztatni.Minden a könyv irójának a szemléletétől függ.

Pl.56-ról más emlékei vannak egy ÁVH-s tisztnek,mint egy parasztnak,akinek a termését is elvitték Rákosiék.

Ugyanez érvényes a Kádár-korszakra is.Sőt: ha valaki 60-70 év múlva a jelenkor történelmet akarja reálisan megírni,mire támaszkodik? Az újságokra,TV-re,esetleg az interneten megjelent szövegekre.

Hogy dönti el,hogy a Gyucsány kormány jó volt vagy rossz,Orbán megváltó-e vagy diktátor,A Jobbik valóban annyira népszerű volt vagy annyira nem? Gondolom erre ma sem tud senki valós választ adni.És nem is fog soha.

Ezért érdemes több forrást megismerni,és akkor valószínűsíthető az igazság.



.Volt egy zsidó lány is a tanulók között.Egy nap egy kocsi jött német katonákkal,és követelték az apácáktól,hogy adják ki a lányt.A főnöknő azt mondta nekik,hogy a lány nincs az iskolában.

2009. okt. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
66%
Bocs,de nem tudom,hogy a gép miért ismételte meg a már elmondottakat.
2009. okt. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
75%

Érdekesek ezek a zsdó összeesküvés elméletek, de nem látom egyiknek sem értelmét. Ha a zsidók olyan hatalmasak, akkor miért kell rejtve maradniuk és beépülniük? Ki ellen esküdnek össze a zsidók? Én nem vagyok zsidó. Akkor ellenem is?

Azt írjátok, hogy sok országban börtönbe vetik azt aki cáfolja a haláltáborokat. Mi van azokkal az országokkal ahol nem? Ott miért nem derül ki semmi. Miért nem bizonyítja senki hogy nem voltak?

Szerintem az olyan munkatáborok, ahol az emberek halálra dolgozzák magukat azok is haláltáborok.

Én úgy gondolom, hogy voltak haláltáborok és szomoró vagyok, hogy alíg telt egy emberöltő és máris kezdik az emberek elfelejteni.

De tegyük fel hogy nem voltak. Nem kellene-e mindent megtennünk hogy soha ne is legyenek?

A zsidóknak a történelemben azért sikerült ennyire sokra vinnük emrt összefogtak a vallásuk miatt, a többiek meg ahol csak tudtak keresztbe tettek egymásnak.

A zsidók között is ugyanúgy megvannak az erkölcstelen emberek mint akárhol máshol. Biztos vagyok benne hogy nem lehet általánosítani és nem lehet azt mondani hogy a zsidók jók vagy rosszak. Van jó meg rossz zsidó is. Mint ahogy nem lehet általánosítani hogy minden szőke nő hülye.

Én nem hinnék azoknak a könyveknek, mert ha az lenne az igazság akkor alá is tudná támasztani amit állít és nem csak spekulálna vagy másodkézből kapott információkkal és féligazságokkal próbálná meggyőzni az olvasót.

Az pedig hogy hány zsidó halt meg pontosan nem ismert.

A háború sokáig tartott és csak becslések vannak. Az viszont biztos hogy a II világhíborúban kínaiak haltak meg a legtöbben.

2009. okt. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
94%
22.40.vagyok újra.A német lágerekkel kapcsolatban mondnám még.A háború vége felé a németek már a 16 éves gyerekeket is kivitték a cfrontra,így otthon szin te nem si maradt férfi.Hitler- a zsidóellenességén kívül- éppen a munkaerőpótlás miatt deportálta őket.A lágerekben rosszak voltak a higiéniai viszonyok,rossz volt az élelmezés,ezért nagyon sokan haltak meg.Ez természetes volt,mert a németeknek sem volt élelmük,sőt szappanuk sem.Természetes,hogy először a szűkös készletekből nem a foglyaikat táplálták.Az pedig,hogy Svájc látta volna el a lágereket élelemmel,merő kitaláció.Mintahogy az is,hogy a lágerekben saját zenekaruk volt,színáhzi előadások stb.Akkoriban még a németek sem foglalkoztak ilyennel.Örült mindenki,ha valahogy átvészeli a nehéz időket (még itthon is).A gzákamrák pedig léteztek.Azt viszont ma már senki nem tudja,hogy élőembereket vagy csak halottakat égettek el bennük.Nagyon sok halottat nehéz lett volna eltemetni,különösen télen.Ha viszont nem temetik el,az súlyos járványt okozott volna a német katonák között is.
2009. okt. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
32%
Hihetsz ezeknek a könyveknek.Olvass még többet, nézd meg a ZeitGeist c. dokumentumfilmet.Meg olvasd el a cion bölcseinek jegyzőkönyvét.Majd gondolkodj el azon, hogy a globalizáció, a tudatos országpusztítás, nemzetrombolás csupán fatális véletlenek hosszú sorozata, vagy tudatos cselekvés.
2009. okt. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
95%

Erre már tényleg csak azt tudom mondani, hogy ha a világ össznépességének kevesebb, mint a 0,3 százaléka (nincs 20milkó zsidó a föld 6milliárd lakosa között)oly mértékben tényleg a kezében tartana mindent, mint ahogy itt egyesek hiszik (és főleg terjesztik), és mindezt oly ügyesen ráadásul, hogy ezeken a mélyen beavatott embereken kívül az egyszerű átlag földi halandók nem is tudnak róla

- nos, akkor ebben az esetben már meg is érdemlik. Az már tényleg az übermensch kategória lenne.

2009. okt. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
69%
23:10-es válaszoló pontosan leírtad a lényeget.A zsidók sikeresek a gazdaságban az üzleti életben, ezáltal a sajtó, a gazdaság, az ipar és még sokmindennek a nagyrésze az ő kezükben van.Ha a legfontosabb pozícióba kerül 20 millió ember, akkor képzeld el sajnos tud uralkodni a többi felett.
2009. okt. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!