Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Milyen érzés lehet sztárnak...

Milyen érzés lehet sztárnak lenni?

Figyelt kérdés
Hogy az egész világ ismer,hogy rengeteg ember rajon érted..Fel lehet ezt ténylegesen fogni?Ha valaki mondjuk a semmiből tör fel..
2012. máj. 26. 22:19
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
embere válogatja. van akik jól kezelik, és jó életük lesz, mondhatni tökéletes, de vannak olyanok, akik átesnek a ló túloldalára, és annyira elszállnak maguktól. na az egy idő után az illetőnek se jó, mikor erre ráébred.
2012. máj. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
59%
Szerintem gáz lehet!
2012. máj. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 vagyokakilehetek ***** válasza:
0%

ha itt teszel fel ilyen kérdést soha se tudod meg.

kevés vagy hozzá hogy az legyél.


mellesleg örülj neki hogy nem vagy az. drogos kurväk buznyákok és egyéb csőcselék gyülekezetébe ne akarj tartozni.

2012. máj. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Én vagyok Kiszel Tünde, nagyon jó! :D
2012. máj. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
51%
Én meg Robbie Williams, baromi jók a drogos csajok....
2012. máj. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

hát attól függ milyen celeb.

ha egy kis csicska netcelebét akarod tudni,akkor go plazmához.ha egy búza szemszögéből akkor meg kérdezd sp-t vagy fluort.

2012. máj. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ide aligha járnak tényleges sztárok,de celebek is.Itt se egy Kiszel Tündét,se egy Radics Gigit nem fogsz találni.S az egy lapon említésért elnézést az érintettektől,csak érzékeltetni akartam az értéktelent és az értékest.
2012. máj. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Csá én vagyok az Fluor. (álnévvel szóval pszt!!) Baromi jó valamelyik nap elcsórtam a tescotól egy bevásárlókocsit és csicskáztattam az inasom hogy vágjon ki nekem lángokat és olyan jó verdám lett. Mindenki irigykedik. Aztán le kétszázzal a mátráról:) Na bocsáss meg de háromra bevagyok idézve a rendörségre. Szóval sziasztok további jó mulatást:)
2012. jún. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
istenem :DD
2012. jún. 16. 13:20
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia! Régi a kérdés de hát mind1...


Én azt gondolom, hogy aki fikáz bárkit, vagy annak az életmódját, az biztos hogy nem boldog ott ahol épp van. Akár világsztár akár nem. Szerintem azok, akik a "semmiből" jöttek talán jobban viselik a sztárságot, mint akik ebbe születtek, mert aki a semmiből küzdötték fel magukat, biztos tudják hogy honnan indultak igazából.


Biztos jó lehet világsztárnak lenni, csak tudni kell kezelni, mint ahogy mindent az életben.

2018. máj. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!