Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogyan lehet valaki egyszerre...

Hogyan lehet valaki egyszerre ennyire szép és ennyire csúnya?

Figyelt kérdés

Tom Hiddleston Loki szerepében, a Thorban és a Bosszúállókban elképesztően jó pasi, amúgy pedig ha nem is azt mondom, hogy csúnya, de egyáltalán nem jön be, ahogyan általában kinéz...


Loki szerepében:

[link]

[link]

[link]


Civilben:

[link]

[link]

[link]



2012. máj. 28. 15:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Te nem is tudtad, hogy a szinészeket tele szokták sminkelni?!Na meg esetleg tesznek neki parókát meg minden..
2012. máj. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
Szia! Én nem néztem a filmet/sorozatot fogalmam sincs, hogy miről van szó, szóval csak kép alapján tudok ítélni, de nekem civilben sokkal helyesebb.
2012. máj. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
az első lokis képen kicsit hasonlít janklovics péterre :D amúgy sztem állati jó pasi
2012. máj. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
szerintem is jobban néz ki civilben, bár az az igazság, sehogy sem tetszik igazán.
2012. máj. 29. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem csak az ő esetében van így, a legtöbb színész nagyon különbözően néz ki a filmekben és a való életben. Főleg, amikor egy ennyire karakteres szerepről van szó, mint Lokié, hisz Tomnak nagyon át kellett alakulnia ehhez a szerephez: diétáznia kellett, befestették a haját, és sokkal sápadtabbra sminkelték. :)


Egyébként szerintem ő mindenhogyan jóképű, de ízlések és pofonok. ;)

2012. máj. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
lehet sokkal régibb képek róla, friss a film.. :d
2012. máj. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet azért érzed így, mert igazából nem a külseje tetszik, hanem a karakter, amit játszik. Engem legalábbis személyiséggel együtt fog meg a külső, ha valakit egyáltalán nem ismerek, lehet bármilyen jóképű, nem fog tetszeni.
2012. jún. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Szerintem nincs vele semmi baj, nekem a valós életben jobban tetszik :)
2012. jún. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Doncito válasza:
100%
Most őszintén, miért kellett diétáznia?:D Hisz vaságyastól is 50 kiló:DDD A haja pedig nem paróka, hanem szimplán festés, de inkább színezik a férfiakét, úgy olvastam egyszer, nyilván ők dönthetnek erről is.
2012. júl. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
75%
Velem is ez volt, először csak Lokiként jött be, azután megnéztem több filmjét és szerintem a hadak útjánban néz ki a legjobban :) De nekem mindehogy tetszik.
2012. júl. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!