Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért utálják annyian Justin...

Miért utálják annyian Justin Biebert?

Figyelt kérdés
Ciki az ha én szeretem??
2012. jún. 10. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

Mert sz*r a zenéje de rohadtul, és úgy néz ki mint egy b*zi.. mondjuk ha legalább jó zenéje lenne, akkor ez nem számítana annyira...

És igen, ciki, hogy ilyeneket hallgatsz..pff.

2012. jún. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Főleg azon kijelentése után lett nagyon gyűlölt, hogy azt mondta, ő az új Kurt Cobain...

Egyébként a zeneszövege értelmetlen (az hogy oh baby je baby oh baby csak ló###), hangja elég búza, de valamiért a tizenéves kislányok (NE VEDD MAGADRA!!) bírják, és ettől szt hiszi ő az ász :S

2012. jún. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az a ciki, hogy ez már az 500. ilyen kérdés.

Egyébként én nem értem... én vagyok az egyetlen, akinek ez a gyerek tök semleges, és annak ellenére, hogy nem tartom sokra a munkáját nem kezdem el fikázni, és azt sem aki hallgatja, mert lesz*rom? Miért kell vele foglalkoznia annak, aki nem szereti? Nem fér a fejembe komolyan.

2012. jún. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Régen azért utálták, mert nem volt valami nagy hangja - na, nem mintha most lenne. Mostanában meg átesett a ló másik oldalára.

Amúgy nekem van 1-2 száma, amit meghallgatok, szóval szerintem nem ciki, de ki hogy gondolja. Én például leszarom, ha valaki szerint ciki, nekem ez tetszik és kész. ;D

2012. jún. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki, az egyéni ízlésedet te választod (vagy majd később kialakul :D ).


Ugye inkább a hímnemű egyedek fikázzák Justin Biebert, aki a manapság oly kedvelt nőies 'férfi' kategóriába tartozik. Szerintük (és még sok lány szerint is) nyálas.

Ezen még dob a magasabb hang és a szerelmes dalok tömérdeke.

Nos, a tehetségén lehet vitázni, és speciel nem látok benne semmi újat vagy nagyon különlegeset.


ÉS MINDEN NYOMINAK ÜZENEM, HOGY NEM B*ZI, MERT A CSAJOKRA BUKIK. Maximum metroszexuális.


14/L

2012. jún. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
38%
Semmi problema nincs bieberrel. amugy meg a mai zenek kb 80%anak a szovegenek nincs semmi ertelme, szoval ebben nem bieber az eggyetlen. En nem mondom hogy bieber rajongo vagyok , de szerintem total buszke lehet magara hogy 18 eves korara ennyi mindent elert . Jah es szerintem az utalat oka az irigyseg , mert ha valjuk be hogy 18 eves fialal fiu letere nagy sikert ert el , es olyan baratnoje van akire a fiatalsag 50%a otthon kiveri , szoval az irigykedok fikazzak csak.Megneznem hogy ha a fikazok 50% bevallana a korat kiderulne hogy mind1ik 20 even aluli , es ekozben selenara verik otthon . Szoval szerintem bieber egy eleg kituno egyeniseg. es most johetnek a fikazasok ram is , higgyetek el nem erdekel.de amit itt leirtam az 100% hogy igaz.
2012. jún. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Tehetsége mint egy lámának...vagy kevesebb!

Bocsi ha hosszúra sikeredik:

Justin Bieber és a "zenéje" (nagyon erős idézőjelek között) nem mutat újat, autotune király...jah és az autótune királynő címet átadnám Selena Gomeznek! Kérdező! Persze mindenkinek más ízlése van de lássuk be hogy ez nagyon égő! Levágatta a csajos haját (ami egyébként a Scooby Doo-ból Vilmára hasonlított... xD) , hogy leszálljanak a kinézetéről de ez nem ment neki ugyanis most is van olyan csaj akinek ilyen a haja...

A zenéje valami ritka nagy híg csecsemő széklet! Az új klipje a...hogy is hívják na! Asszem As Long As You Love Me (bocsi ha valamit kihagytam) csak azért olyan nézett ugyanis a fél világ kíváncsi rá hogy a végén összeverik (én is csak ezért néztem bele egyszer de többször nem mert azzal csak many-t adok a kezébe). Nem tud zenét csinálni! Megváltaná a világot ha abba hagyná a "pályafutását"! Mindenki a csúcson hagyja abba! BIBINEK IS EZT KÉNE TENNI! A nevére senki sem fog 10 év múlva emlékezni, egy Dzsánki lesz! És mellé képzelem Selenát! xD Mert a is csak 10 kiló sminkkel szép...(én nem vagyok szép smink nélkül de nem érdekel)

Szóval...ennyi!

12/L

2012. aug. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!