Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Justin Biebert miért utálják...

Justin Biebert miért utálják annyira szenvedélyesen?

Figyelt kérdés
Sosem hallottam egyetlen számát sem, nem is érdekel. De a nevébe mindenhol bele lehet botlani, a Youtubeon tök más zenék kommentjeiben hivatkoznak rá, ezen az oldalon is, és mindenki utálja.

2011. máj. 20. 12:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
kind of suck when this guy sings
2011. máj. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Ha a zenéjét nem akarod megnézni akkor keress rá .. hogy néz már ki? És úgy reklámozzák mit ha valami gyönyörű hangú gyerek lenne.. ehelyett csak nyávog mint egy kiscica. vannak akik szeretik de én nem .
2011. máj. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nézd már meg egy videoklippjét és rájössz. ha 14 év alatti kislány vagy akkor fog csak tetszeni. vagy ha nagyon visszamaradott vagy
2011. máj. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
én 13 vagyok és nem tetszik :D
2011. máj. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Thurston ***** válasza:

"nézd már meg egy videoklippjét és rájössz. ha 14 év alatti kislány vagy akkor fog csak tetszeni. "


Az a probléma, hogy ez nem válasz a kérdésre. Ennek nincs köze ahhoz, hogy miért UTÁLJÁK, ergo miért kell folyton felhozni a nevét, ha nem szereted. Röhejes kissé.

2011. máj. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Thurston ***** válasza:
Arról nem is beszélve, hogy feltételezésem szerint (csak mert egy kiváló, nyitott elmének tűnsz) ha te felsorolnád pár kedvencedet, szerintem én is fogyatékosnak neveznélek ilyen hozzáállással. Tehát érted, kicsit szubjektív, és nem igazán értelemfüggő.
2011. máj. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utálni csak szenvedélyesen lehet. jb meg egy senkiházi, aki alkalmas erre.
2011. máj. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jólvan gratulálok. Azért kell mindig felhozni, mert egy szánalmas retek, akin jó röhögni :D És akit ismerek és szereti Justin-t az mind semmirekellő, nagyképű hülyelány.
2011. máj. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert ha valami divatos, akkor még divatosabb utálni. És ha valakit divatos utálni, akkor sokan utálják, és ha sokan utálják, akkor ott jön képbe a csordaszellem, és méééég többet utálják, egymást felhergelve.
2011. máj. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!