Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Vélemények? Ti gondoltátok...

Vélemények? Ti gondoltátok volna hogy valójában ilyen?

Figyelt kérdés
Mert nemek olyan jó fiúsnak tünt elsőre..Akkor szerettem is de mostanra megutáltam szinte sz egész One Directiont..
2012. jún. 26. 19:40
 1/8 A kérdező kommentje:
2012. jún. 26. 19:41
 2/8 A kérdező kommentje:

*nekem

*az

2012. jún. 26. 19:41
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Na pont ez a gáz veletek hatalmas Direction fellángolók, rohadtul nem a zenéjükért szeretitek ezeket az idiótákat (mert ugyebár azért lehetetlen volna), hanem azért mert aranyos kisfiúk. Erre meg itt ez a cikk, és hirtelen mindenki kiábrándul. Uh.
2012. jún. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Amit most leírtál abból minden igaz:) Amúgy nem voltam az a hű de nagy rajongójuk de szerettem őket,a zenéjüket még most is hallgatom mert nekem tetszik de most Harryn nagyon kiakadtam.. Mert ő itt az interjúkon is nekem úgy tünt hogy nem igazán akar "rosszfiúskodni" inkább olyan "anyuci kis fia" próbált lenni.. De hát mindegy.. Akkor maradok a régi kedvenceknél..Mert róluk remélem úgy nagyjából tudom milyenek..És soha nem okoztak csalódást..(okké ez elég bizarúl hangzottxd) 4ever Tokio Hotel <3 (annyira kár hogy így eltüntek .:/) 4ever Justin Bieber <3 (remélem nem házasodik össze Selenával , de én akkor is szeretni fogom:P)
2012. jún. 26. 22:59
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát hú :| most lehet fogok írni neked egy regényt . Nem biztos meglátjuk hány sorba tudom kifejezni magam :D Kezdjük ott , hogy utáltam az elején az One Directiont. Nem hallottam egy számukat se és még is tele volt velük a facebook , formspring , we<3it stb. IDEGESÍTETT! Most van 2 db szám amit meghallgatok tőlük , mondjuk már azokat is unom. Őket magukat nem szeretem. Egyáltalán nem találom őket nagy cuccnak. 1 ember van akit szere..(nem tudom , hogy még mindig "szeretem-e" vagy nem mert a mostani híreket elnézve nem) az Harry. Szerintem ő a legtehetségesebb és a leghelyesebb is. Mióta nézem milyen nővel járt és most ez is. Mondjuk ez az állítás nem biztos , hogy igaz mert ha férjnél van a nő nem hiszem , hogy csak úgy elmondaná , hogy mindenki tudjon róla. Pontosan a mai nap olvastam egy olyan cikket ami miatt nem tudom , hogy már legalább Harryt "szeressem" vagy már őt se. Volt ilyen cikk amiben azt írták , hogy csókolózott Niallal. volt egy kép és egy videó is. Amin látszik , hogy nem történt semmi csak súgott neki valamit. Viszont az egyik kommentelő be akarta bizonyítani , hogy a fiúk b.zik (xd) emiatt olyan képeket csatolt. Mikor tekertem le örültem , hogy Harry alig van valamelyik képen , amelyiken pedig van az nem olyan súlyos. Erre 3 db. kép is van ahol Liam-el csókolózik. Lehet csak photoshop de ennyire azért még az se képes. Mondom ok , fúj már mindenkit utálok. Csak mivel Harrynek volt barátnője is ezért most én nem vágom. De nem is nagyon érdekel. Csak azt a cikket szoktam olvasni amibe ő van szóval nem szeretem az 1D-t. Bocsi a tartalmas szövegért :D
2012. jún. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ne higgy el minden ilyen cikket, sok a pletyka is... Mondjuk ki tudja, én egyáltalán nem vagyok képben a One Direction-nel. Azt látom, hogy nagyon felkapottak most, de nekem nem tetszik a zenéjük:D

De szereted a Tokio Hotelt? Dejó:))) Végre valaki:D

2012. júl. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ahaam:) Szeretem a TH-t naaaagyon:D Te is? :)
2012. júl. 4. 17:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen imádom őket:)) :D
2012. júl. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!