Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki a nagyobb legenda? Elvis...

Ki a nagyobb legenda? Elvis Presley vagy Michael Jackson?

Figyelt kérdés
Ha az én véleményemet kérditek akkor Jacko.
2009. júl. 9. 07:14
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
97%

mindegyik a maga idejeben volt nagy sztar, legenda, kiraly


de en szerintem Elvis mert meg most is utanozzak sokhelyt de Jacksont nem lattam meg soha

2009. júl. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 A kérdező kommentje:
De Jackson,milyen jó dolgokat csinált és milyen táncokat talált ki meg minden!1értellmű(Jacko)!
2009. júl. 9. 08:17
 3/52 anonim ***** válasza:
92%
Ők két külön világot alkotnak, de mindkettő a maga nemében legenda. Jackson annyiban "nagyobb", hogy Elvis idejében nem volt akkora konkurencia, nem volt annyi előadó, akik közül kiemelkedett és őt nem támadták annyian. Félreértés ne essék, nem akarom Elvis érdemit lekicsinyelni, csak Jacko jobban a szivemhez nőtt.
2009. júl. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem Jacko! Őszintén szólva és Elvis Presleytől (bár ő is biztos nagyon tehetséges) egy számot sem tudok mondani, nem is hallottam még szerintem, Jacko számait sokat hallani a rádióban is meg mindenhol. Szegény nagyon kár, hogy meghalt....
2009. júl. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
67%
szerintem is jacko. de mondjuk elvis presleyt nem is nagyon ismerem, merz csak 16 éves vagyok.:)
2009. júl. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 A kérdező kommentje:
Jacko adta el a legtöbb lemezt a világon és övé volt a legdrágább klip!Nagyon jól táncolt!Most nem azt akarom mondani,hogy Elvis az egy senki de összehasoníthatatlan dolog ez szerintem.Nem?
2009. júl. 9. 08:58
 7/52 anonim ***** válasza:
77%

michael sokkal nagyobb ,, megbírkózott a sok hülyeséggel amit am édia ráaggatott és az ő rajongói mindig kitartottak mellette ebben is látszik hogy milyen nagy ember volt

kérlek ne jackozzatok mert ö magam modnta hogy fáj a szíve amiért igy hivják

2009. júl. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 A kérdező kommentje:

Akkor nem Jacko hanem Michael Jackson a világ legnagyobb embere!Milyen kedves volt!Ő tervezte a We are the world-öt

és Afrikát segítette vele!Hát egy ilyen ember nem csodálatos?

2009. júl. 9. 09:04
 9/52 anonim ***** válasza:
34%
Michael Jackson.
2009. júl. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
39%
Dehogynem:-)
2009. júl. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!