Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki a nagyobb legenda? Elvis...

Ki a nagyobb legenda? Elvis Presley vagy Michael Jackson?

Figyelt kérdés
Ha az én véleményemet kérditek akkor Jacko.
2009. júl. 9. 07:14
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
95%
Elvis... Szerintem csak azok írjanak véleményt akik mindkettőjüktől hallott legalább 5 számot. Azért Elvis mert ő egy saját Zenei műfajt alkotott meg és így 50 év után is él ez a stílus. Lehet hogy Miachel Jackson volt az egyik legjobb táncos ,de Elvis sem volt falábú. Pop énekesek voltak Jackson előtt is de a Rock 'n Roll-t Elvis teremtette meg csak azt a stílust ma már Rockabilly-nek hívják... és sztem Elvisnek jobb a hangja.:D
2010. aug. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
95%
Elvisnek, a Királynak két évtizedes pályafutása alatt 89 nagylemeze jelent meg és kis- és nagylemezei közül összesen 61 lett arany- vagy platinalemez. Azóta sem volt képes egyetlen előadó se ilyen mértékű teljesítményre. Stílusához hozzátartoztak utánozhatatlan táncmozdulatai, csípőrázásai, amelyek nők millióit őrjítették meg. Elvist rengetegen kopírozták, óriási divatot teremtett az ötvenes-hatvanas években, leginkább a fiatalok körében. Ahogy idősebb lett egyre inkább csillogó jelmezekbe öltözött a koncertjein, ezzel ismételten kivívva a rajongói tetszését.
2010. aug. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
96%

1977. augusztus 16-án drogtúladagolás miatt életét vesztette. Mítosza azonban egyre csak nőtt és nőtt. Halálának évében az ő arca volt a második leggyakrabban reprodukált kép a világon. Bármily meglepő, 2000-ben Elvis ismét turnézott: kivetítők és hologram segítségével keltették életre a Királyt, hogy a mai nemzedék is megtapasztalhassa a rock and roll életérzés stílusjegyeit. Sőt, mi több, ebben az évben óriási elismerést kapott: őt választották az évszázad legnagyobb előadójának. Legendája tehát nem mulandó. Little Less Conversation c. számának 2002-es, újrakevert változata is a zenelisták élére került, amelynek klipje jól reprezentálja mindazt, ami Elvis: sokszínű emberek sokszínű kedvence. Sikere abban állt, hogy közvetlen stílussal rendelkezett, és ő volt az első olyan rock and roll előadó, akinek sikerült a fehér és a fekete zene elemeit ötvözni, valamint lázadó fiatalok millióinak példát mutatni stílusával. A Presley kultusz pedig mindmáig töretlen.

És tudtommal a fehér zokni is Elvistől jön.

2010. aug. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
96%
Abszolúte Elvis!
2010. okt. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
98%

Elvis-Rock And Roll

2pac-Rap

Jackson-Pop

ezek voltak eddig a a királyok a maguk müfajában

2010. okt. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
83%

Természetesen Elvis. Ezernyi betegsége volt, mégis túrnézni járt a halála előtt is, Jackson meg ki tudja, mikor koncertezett utoljára.

Elvis műfajt teremtett, annyi lemeze volt, hogy Dunát lehetne rekeszteni vele, EGY SZEXSZIMBOLÚM, egy fantasztikus ember.

És hogy odadöfjek egyet: hallottatok ti már olyan pletykákat, hogy Elvis gyermekeket molesztált?

Na, erről beszélek..

2011. jan. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
100%

Mindegyik a maga stílusában.


Elvis a Rock,Rockn roll ban


Michael meg a Pop ban :)


Szoval mind 2 ő KIRÁLY :):P


Elvis a ROCK

Michael a POP :)

2011. márc. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim válasza:
100%
egyértelmű, hogy ELVIS!!!! ELVIS A LEGNAGYOBB KIRÁLY ÖRÖKRE!!!!!!
2011. máj. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
5%

Elvis?

Hát nem is tudom.

Michael Jackson dalait mégis többen ismerik/szeretik.


Elismerem, hogy Elvis is egy zseni volt. De MJ szerintem jópárszor felülmúlta őt.

Tánc, ének, dalszövegek és ne felejtsük el a jótékonykodást se!


Röviden:

Michael Jackson ;)

2011. szept. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim válasza:
85%
a jótékonykodását? elvisnél kevesen adományoztak többet! sosem volt szűkmarkú. Azért nem ismered, mert nem abban a korban éltél...nem mintha én abban éltem volna, de ő legalább valami maradandót alkotott, új műfajt teremtett.
2011. szept. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!