Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki a nagyobb legenda? Elvis...

Ki a nagyobb legenda? Elvis Presley vagy Michael Jackson?

Figyelt kérdés
Ha az én véleményemet kérditek akkor Jacko.
2009. júl. 9. 07:14
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
48%
Michael Jackson.
2009. júl. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim válasza:
30%

Én Elvistől nem hallottam még semmit, szerintem:) De a stílust magát alapból nem szeretem... De Michael Jacksont... Imááádom. Annyira sajnálom h meghalt :(

16/L Honey

2009. júl. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kellene ebből versenyt csinálni. Mindkettő sokat tett le az asztalra a saját műfajában és nem kellene az egyiket a másikkal elnyomni.
2009. júl. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
97%
Elvisz meg el mindenki sziveben de Jackson most halt meg majd 15-20 ev mulva oda kerul a vilag h Ot is imadjak mint Elviszt
2009. júl. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lehet összehasonlítani, 2 teljesen más műfaj a 2. Mind 2-en legendák. Személy szerint én Elvis-t szeretem jobban, néha este elgondolkodom rajta mi is lenne ha egyikük sem halt volna meg .... mennyivel gazdagabb lenne a világ ha 2 ekkora tehetség ma is élne... de a történelemben mint tudjuk nincs ilyen hogy : Mi lett volna ha.
2009. júl. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
98%

Nem lehet dönteni! Persze a mai fiatalok azt mondják valószínüleg többen, hogy Michael Jackson,mert amikor Elvis élt ők még seholsem voltak.(hozzáteszem én sem voltam még sehol,de ezen nőttem fel, tehát semmiről sem maradtam le ) Legalábbis a magam részéről ezen a véleményen vagyok, hogy a döntés lehetetlen. És az egyik Rock'n'Roll a másik pedig Pop! Na az összehasonlítás itt bukott meg.

Mindenesetre én örülök, hogy mostmár mindketten jó helyen vannak....

2009. júl. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
85%

A multkor azt mondták a TV-ben, hogy mind a ketten ugyanolyan nagy legendák és muvészek.

Egyik sem jobb vagy rosszabb a másiknál, szerintem a világ két legnagyobb és legtehetségesebb embere!

Választani nem lehet.

2009. júl. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
26%

Michael Jackson


EGYÉRTELMŰ. =)

2009. júl. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
91%
szerintem össze sem lehet őket hasonlítani. két teljesen külön világ. mindazonáltal szerintem Elvis tehetségesebb volt, bár Jackot jobban kedvelete a nagyérdemű közönség. Sajnálom, hogy meghalt.
2009. júl. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
25%

Michael Jackson !!!!!!!!!!!

Ezen nincs mit gondolkodni !

Am ne "Jacko"-zzátok, mert az csak 1 gúnynév amit a média talált ki. Konkrétan így volt: "Wacko Jacko"

Annyit tesz bolond jacko

2009. aug. 7. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!