Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hartmann Gábor 'sztárnak' számít?

Hartmann Gábor 'sztárnak' számít?

Figyelt kérdés
A Quantum XXL koreográfusa, Hartmann Gábor holnap táncórát fog nekünk tartani, azaz az is lehet, h egész nap, vele leszünk.:) ha fényképet tudok majd vele készíttetni, nagy dolog?mármint van értelme? szeretném, ha tudnám, h ti sztárnak tartjátok-e?

2012. júl. 2. 18:48
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Attól függ hány éves vagy. Azért gondolom mégis, hogy jó(pedig csak a tánccsapat ismert és a tagok külön nem), mert a válogatáson ő volt a bemondó a koreográfiában és sok ember azóta figyeli. Én sztárnak tartom, szerintem ha van rá lehetőséged, vigyél neki ajándékot, készíts fényképet...
2012. júl. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem, mert még a nevét sem hallottam, ő csak egy koreográfus
2012. júl. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nincsenek sztárok, csak ismert emberek.
2012. júl. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
uristen sztár vagy nem sztár b*zd örülnél hogy egy Quantumossal találkozol nem azon filozni h vajon facen menönönek vagy gáznak fognak e tartani -.-
2012. júl. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Punka0123 válasza:

nem sztár csak ismert ember... :))

én már 4szer találkoztam a quantumosokkal és mindig csináltunk fotókat. mutattam az ismerőseimnek bár nem mindegyik tudja,kik ők egyesével,de akik tudták,hogy pl ki az a hartmann gábor,ők nagyon oda voltak... :DD

2012. júl. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

basszus Punka0123 jo már neked :D

én örülnék ha élöben láthatnám öket nem hogy még képet is csináljunk

:D

hol találkoztál velük? :D

2012. júl. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Punka0123 válasza:

hát... legjobb barátom apuja az egyik tag apukájának ismerőse. :D

így találkoztam velük kétszer és egyszer elmentem a vörösmarty térre,ahol táncoltak (ami benne is volt a tévében) egyszer meg flashmobon voltam. :D és egyébként mindenki tök rendes volt,az utolsónál már messziről integettek,tök vicces volt. :DD

2012. júl. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

óóóó de jó már neked :D

cseréljünk életet :)

2012. júl. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
azt sem tom ki ez. Amúgy nem mindegy neked? Ha te szereted akkor számodra nagy szám, a többiek véleménye meg ne érdekeljen.
2012. szept. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
en nem tudok egy quantumosra se sztarkent tekinteni mert ismerem oket.es nekem ugyan olyanok mint azelott hogy ismertek lettek.:)
2013. ápr. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!