Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Richard Kruspe csak szerintem...

Richard Kruspe csak szerintem botoxoltatta szét az arcát?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, nagyon bírom őt. De régen mint pasi jobban tetszett. Újabban nagyon természetellenesen néz ki:

http://www.youtube.com/watch?v=rn0w9CzEEMw

A Mein Land klipjében is jól látszik szerintem.

A metroszexualitása nem zavart, de ez nagyon hülyén áll neki. (Mondjuk kinek áll jól?)



2012. júl. 7. 21:32
1 2
 11/12 anonim válasza:
Oh viceltem a korához képest nagyon nagyon jól néz ki. 15 évet letagadhatna hiába a botox szerintem nem látni hogy mű lenne.nagyon jól néz ki
2014. ápr. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem még mindig nagyon jól néz ki, bár azért a botox tényleg meglátszik rajta :S Ennek ellenére jó pasinak tartom, ő az egyik férfiidolom, elnézem neki a botoxot. :) De az, amivel sehogy sem tudok kibékülni, az a kihúzott-kiszedett szemöldöke. A természetes nyilvánvalóan jobban állt neki. (Bár kb. minden pasinál ez a helyzet.) De hát ez az ő stílusa, ki vagyok én, hogy belszóljak? És hát még Rich sem lehet tökéletes.
2014. aug. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!