Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogy lehetek híres?

Hogy lehetek híres?

Figyelt kérdés
ha youtubera felteszek videót, hogy talál rá egy zenei producer?
2012. aug. 8. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ha csak simán felteszed nem nagyon valószínű hogy megtalálják.Valahogy el kéne érned vele szerintem egy olyan nézettségi számot amire talán már valaki felfigyel vagy valami jófej magyar hírességet megkeresni vele ha annyira jónak érzed magad.Vagy marad a tehetségkutató. De ez csak az én véleményem. Ha felkerül azért szólj :) érdekel. Szurkolok hogy sikerüljön
2012. aug. 9. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi, de én amerikában szeretnék híres lenni, és már elterveztem: angol kéttannyelvűbe megyek, és aztán kiköltözök amerikába :) majd ha egyszerbejön ez adolog, akkor majd észre fogod venni, hogy én voltamm az :)
2012. aug. 9. 20:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Végre valaki aki céltudatos. Jól teszed :) Sok sikert
2012. aug. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm :), de van egy oldal ahová énekeket lehet felrakni, és megnézik stb: teasztar.hu
2012. aug. 10. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!