Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Most (anában) együtt van...

Most (anában) együtt van Kristen Stewart és Robert Pattinson?

Figyelt kérdés

Találtam olyan képet amin kézenfogva mennek az utcán, olyan is van amin Rob ad Kris fejére egy puszit, meg ilyenek:) Nagyon érdekelne, mert imádom őket... :D

12/L


2009. júl. 24. 15:22
 1/10 A kérdező kommentje:
2009. júl. 24. 15:27
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
nincsenek együt Robert niki reedel rosalie-vel jár Kristen is valaki mással akinek elfelejtettem a nevét:D a képek szerintem rajongói munkák
2009. júl. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Biztos vagyok benne h együtt voltak, de abban nem h most együtt vannak e.... Am Nikki Reed-del én úgytoom h nem kavar csk kavart és akk Kristennel is. Most úgy toom h Emma Watson és Kristen között vacilál. Am te nem Mich-re gondoltáál? Mert ő volt a volt pasija Krisnek csak szakítottak méghozzá Robert miatt. Engem az érdekelne h MOST együtt vannak-e? Am ha nem akkor valaki mondja meg Robnak h nézzen rá Kristenre és nézzen magára, és majd meglátja azt is h mennyire "ugyanolyanok". Tehát nagyon is hasonlítanak, és még a személyiségük is olyan. :) Na de azért köszönööm :)
2009. júl. 24. 19:47
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A fél világ nekik szurkol, de ők nem jöttek (még) össze. Kristen Michael Angarano-val jár 14 éves kora óta, nem valószínű, hogy épp most szakítanának... De én úgy látom, mintha rob odalenne Kris-ért, Kris viszont sajna nincs oda rob-ért. A képek többsége pedig Fanmade
2009. júl. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Voltak együtt az biztos, és az is biztos h szakított Micsel Kristen mert Kristen is oda van Robért csak most Rob vacilál de non Emma Watson és Kristen közöztt... :( JÖJJENEK ÖSSZE PLS!!! :D
2009. júl. 28. 11:57
 6/10 anonim válasza:
hát..az a két kép (sajnos) fanmade...photoshopos kreáémány...én is nagggyon akarom h összejöjjenek..sőt én hiszek abban hogy együtt is vannak..és hát rob tényleg odavan krisért..de úgy tűnik ha nincsenek együtt az csak kris hibája..mert ő talán nem szereti robot...de én reménykedem xD amugy meg én is ugy tom h kristen szakított michaellel méghozzá rob miatt...
2009. szept. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen, később rájöttem kb. 2 nappal h tényleg csak szerkezdtett:( De attól együtt lehetnek
2009. szept. 5. 15:08
 8/10 anonim ***** válasza:
valami bulvarlap azt irta hogy rob megkerte kristen kezet (jo is volna hogy igaz legyen)
2010. márc. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

[link]


[link]


[link]


szerintem egyik pár sem illik össze!

Rob felébredhetne már és észrevehetné Kristent!

2010. aug. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Rob és Kristen nagyon összeillenek!

ők egyigazi álompár lehetnének!

2010. aug. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!