Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Robert pattinson és kristen...

Robert pattinson és kristen stewart újra együtt vannak vagy még nem?

Figyelt kérdés
mert mikor utoljára olvastam akkor azt mondták hogy szakítottak
2010. jan. 2. 11:57
 1/10 anonim ***** válasza:

Háát ők ketten már sok mindent csináltak, vegyük sorba:

-összejöttek

-szakítottak

-Kristen terhes lett

- Rob meghalt Japánban (igen ezt is olvastam)

-Elkegyezték egymást

-Szakítottak

-... nem tudjuk most mi van, ha engem kérdezel sztem együtt vannak:D

2010. jan. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
NEM UNJÁTOK MÉG???
2010. jan. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
én is olvastam hogy meghalt robert... végröhögtem a napot .ám én már unom hogy minden ujságban ott vannak ( még anyunak a Kiskegyedében is) és ezt boncolgatják hoyg mi van velükk... sajnálom őket
2010. jan. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sztem h meghalt azt itt olvastátok gyakorikerdesek.hu-n! xĐ vagy nem?
2010. jan. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Igen itt olvastam xD

Én is sajnálom őket. Az ő saját dolguk, h együtt vannak e.

2010. jan. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
11:59-es vagyok én nem itt olvastam a testvérem egyik ujságjában néztem azthiszem a Bravo-ban
2010. jan. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Szerintem soha nem voltak együt.
2010. jan. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem se voltak soha együtt. Jó haverok és kész.
2010. jan. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem tudom én ott lemaradtam h szikitott Kristen amikor ledorgatták a napfogyatkozást amikor végeztek vele Oktoberben akkor Kristen kibopta Robot:S:S..de h most mi van azt nem tudom..de olvassátok el ami Február 17 jelenik meg Cosmopolitan abban lesz roluk szo akiket érdekel..
2010. jan. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Valójában soha nem erősítették meg, hogy együtt vannak, viszont látták őket nyílvánosan csókolózni, "állítólag" együtt laknak, stb...

Megmondom őszíntén, nekem már a tököm tele volt velük. Egyrészről állandóan sír a szájuk, hogy nem bírják a hírnevet - meg a nagy felhajtást, másrészről viazont adják a lovat a média alá ezzel a titkolózással. Mert így állandóan megy róluk a találgatás, és amíg találgatnak, addig cikkeznek is róluk.

Ha felvállalnák, hogy: "na gyerekek, igen, mi egy pár vagyunk", mindjárt alábbhagyna az érdeklődés.

Egy hatalmas ellentmondás volt eddig ez az egész számomra....

Ma viszont olvastam egy cikket, ahol arról írtak, hogy miközben Rob interjút adott élő műsorban Ryan Seacrest - nek,s mikor a riporter Robot a Kristennel való viszonyáról kérdezte, a Summit publicistája kirángatta a sztárt, és nem engedte hogy válaszoljon a kérdésre.

Ez egészen más megvilágításba helyezte a dolgokat. Eddig hülyeségnek tartottam, hogy megtiltották nekik, hogy a kapcsolatukról beszéljenek... de most fontolóra vettem a dolgot. Lehet hogy mikor látták, hogy mekkora érdeklődés övezi a két sztár kapcsolatát, úgy voltak vele, hogy had találgasson a média. Addig is bszélnek róla, az pedig reklám.... Mert ha felvállalnák, már nem lenne annyira érdekes a dolog.

Persze ez is csak találgatás. Ki tudja, mi folyik a színfalak mögött a sztárgyárban..

2011. márc. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!