Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek? Robert...

Mi a véleményetek? Robert Pattinson és Kristen Stewart együtt vannak a való életben is?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen arra lennék kiváncsi ha tényleg együtt vannak akkor miért kell azt tagadják?

Nem értem. A film miatt? Szoktak ilyen szerződést kötni a studióval, hogy nincsenek magánéleti botrányok? És ha valami ehhez hasonló dologról is lenne szó, akkor is miért botrány az hogy szerelmesek?


2009. aug. 1. 18:38
 1/10 anonim ***** válasza:
11%
Mert nem azok! Csak csinálják a műsort!! Ha bevallanák a nagy szerelmet vagy ha egyáltalán nem mutatkoznának együtt stb.. Nem írnának róluk az újságok! De mivel Találkozgatnak "titokba" és tagadják, hogy ők együtt lennének, csak dagasztják a pletykákat!!
2009. aug. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Szerintem ez ostobaság. Azért ők se hülyék. Mi a csodának kellene nekik még ennél is nagyobb felhajtás, mikor már igy is ők a világ közepe. Amúgy meg minden interjúban vagy bárhol ahol felszólalnak mindig hangoztatják, (különösen Rob) hogy egyáltalán nem örülnek annyira ennek a fene nagy hirnévnek. És hát kérdem én, ki is örülne neki?

Szóval nem találom a logikát a hozzáállásodban.

Az az utolsó dolog amit akarnának, hogy a média folyton rajtuk csámcsogjon.

2009. aug. 1. 20:27
 3/10 anonim ***** válasza:
42%
100%, hogy szerelmesek igazából is, mivel a BRAVO-ban benne volt, hogy csókolóznak, és nem a filmből volt.
2009. aug. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A Bravoban sokminden benne van...

Én örülnék neki, ha együtt lennének, mert szerintem összeillenek.

Majd' minden nap olvasgatok róluk külföldi honlapokon is, amik szinte minden nap frissülnek, szóval nincsenek néhány héttel lemaradva mint a Bravo meg ezek.

Ők állítják, hogy nincsenek együtt, de én abszolút megértem ha védeni akarják a kapcsolatukat a sajtó elől, mert az tény hogy valami van köztük.

Én tényleg nagyon örülnék neki ha együtt lennének!

2009. aug. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát az újságok mindenfélét írnak róluk az egyik azt írja együtt vannak a másik meg,hogy nem...de az igazságot csak ők tudják!!

Bár én személy szerint nem nagyon hiszek az ilyen pletykáknak..mivel az újságok sok butaságot össze tudnak hordani...:)

2009. aug. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Jah persze...Bravo = Life&Stile = OK! =egy nagy semmi es egyb rakas hazugsag. En mindennap szoktam nezni a Robert Pattinson Daily-t es ott (tudomasom szerint) a legfrisseb hireket kozlik. De soha nincs semmi konkret. Eb is nagyon szeretnem ha osszejonnenek. Tenyleg nagyon illenek egymashoz.


Szerintem is csak az lehet, hogy titkoljak a kapcsolatukat a media elott. Neha annyira nyilvanvalo hogy osszejottek.


http://www.youtube.com/watch?v=eRxZFuMw880&feature=fvsr

(a 23. mp. korul)


Na meg ez!!!

[link]


Es ez!!!

[link]


Ja es amugy ez a kedvencem: [link]


Es meg sorolhatnam...

Hogy volt koztuk valami (valamikor)az bisztos. Hogy most mi van azt nem lehet megbondani bar a Comic Con-on se ugy neztek ki mint egy par aki nemreg szakitott (lasd [link] a New Moon panel forditas).


Aztan mi meg csak remenykedhetunk...meg szurkolhatunk...hat HAJRA!!!!!


De arrol tud e valaki valamit hogy lehetseges-e egy ilyen szerzodes-fele a Summit-tal amiert titkolniuk kell hogy osszejottek?

2009. aug. 3. 22:37
 7/10 anonim ***** válasza:
www.rpattinson.net ezen minden rajta van.. Naponta többször frissül.. ;)
2009. aug. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Tuti együtt vannak... Túl bensőségesen viselkednek egym ással.. Ugyan olyan cuccaik vannak és pl Kristen és Michael Angarano már nincsenek együtt, pedig 4 évig dúlt a love...

De sztem menj fel a rpattinson.net-re, vagy írd be google-be, hogy kristen stewart daily-> magyar oldal.

Sztem sokat segít majd!:)

2009. szept. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
járnak és cső
2009. dec. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez a kép hamis.

[link]


Ez a kép viszont elmond mindent.

[link]

2009. dec. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!