Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ti mit gondoltok Danielle...

Ti mit gondoltok Danielle Peazerről, Eleanor Calderről, és Perrie Edwards-ról?

Figyelt kérdés

2012. aug. 28. 12:29
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

most úgy őszintén... vagy 10-en írjátok hogy nem valami gyönyörűségek... mert ti azok vagytok?? és különben is, nyilván nem CSAK a gyönyörűsége miatt van együtt valaki a másikkal! azt se tudod kik ők, meg hogy miből áll az életük, de mégis a külsőjük alapján ítélkezel! ba** meg térjél már észhez ember!!!


Egyébként mind a hármójukat szeretem, ha a fiúk boldogak mellettük legyenek. Vagyishát...a Dani-Liam párosnak mostmár vége, úgyhogy El és Perrie maradtak:)

2012. nov. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
8%
Szeretem őket,de valamilyen szinten persze szarul esik az,hogy a srácokkal vannak. Dani 6 évvel idősebb Leeyum-nál,pont annyival amennyivel tőlem. Szerintem szép,és tehetséges,de tudjátok,hogy táncos,szall nem ő dönti el,hogy milyen mozgást kell csinálnia. Bár picit fáj,hogy vele van Liam,mégis Danielle-t ezért nem utálhatom,ha a példaképeim közé tartozik. Persze jobban szeretném,ha nem lenne vele Liam. Így vagyok El-el is. Eleanor-t is szerettem nagyon is mindig,de azt jobban bírnám,h nem Lou-val lenne. BooBear nekem az életet jelenti,ahogy a többi srác is. Kérlek ezért n utáljatok,hogy véleményt írtam. Perrie-t eleinte kiutáltam a világból,de mára már jobb lett gy kicsit az érzés. Persze zavar.hogy BradfoyBadBoi-al van,és amilyen durván szakított vele elsőnek,de szerintem akibe beleszeretett a barna szemű hercegbe,akkor az is át tudja érezni a fájdalmam. Szívem nagy vágya model lenni,mint Eleanor. Talán ez is fáj nekem... BooBear-ön kívül. De nem tehetek ellene. Bármire képes lennék a srácokért. #nohateme
2013. febr. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
75%
Nekem Eleanor nem szimpatikus. Danielle-t és Perry-t nem nagyon ismerem.
2013. márc. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
2.-ik válaszoló ugyan ez a véleményem :D
2013. jún. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
Eleanor és Danielle nekem nagyon szimpatikus, de Perrie-t egyszerűen ki nem állhatom. Nem tudom, hogy miért de az első ránézés óta nem bírom őt... :)
2013. júl. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 VegasGirl válasza:

Danielle Peazer- Tehetséges táncos, gyönyörű hajjal *-*, ha valamibe bele kéne kötnöm, az talán az orra, de mindenkiben van hiba, szerencsés, hogy őt csak ennyivel áldotta meg a jó Isten. :D Tehát én nagyon kedvelem, szeretnék olyan jó és harmonikus kapcsolatot, mint Payzer volt. :)


Eleanor Calder- Azt kell hogy mondjam, nekem ő annyira nem szimpatikus. Nem tudom megmagyarázni, hogy miért, hisz' csupa jó dolgokat mond a Directionerekről, bájos, a stílusa is tetszik (bár a mostani nagymama style-lal nem vagyok kibékülve :D), egyszerűen csak... antipatikus. :) (És pont annyira vagyok féltékeny rá is, mint Danira, vagy Pezzre, tehát ez sem ok)


Perrie Edwards- Na, akkor most szólok, hogy ez egy kicsit hosszabb és elfogultabb vélemény lesz, mint az előző kettő.:D :

Pezz Én annyira de annyira csípem ezt a csajt! A hangja.. hát, szerintem elég annyit mondanom, hogy "minőségre" hasonlít az uráéhoz (Zayn). :D

Perrie alapjába véve elbűvölően gyönyörű, csakhát agyonsminkelik. Viszont nem az az igazi énje, ezt egy interjúban el is mondta: "Az X-factor előtt szinte egyáltalán nem használtam sminket." Höh, ebből is látszik, hogy az emberből csakis saját maga tudja a legjobbat/legtöbbet kihozni. De hogy ne csak a levegőbe beszéljek, itt van egy kép, mikor enyhén szólva nekiestek alapozóval, meg szemfestékkel, meg minden anyámkínjával: [link] - Fuhú, ez tényleg nagyon brutál. :D (Megjegyzem, itt a hajszín sem volt előnyös...)

Ez pedig... hát, szerintem a fotó önmagáért beszél: [link] - No smink, no vicsor (Az a másik halálom... szegény nem tud bájosan művigyort villantani.). Ladies & Gentleman, bemutatom az IGAZI Perrie Louise Edwardsot! :) [link] - Messzemenőkig a mostani stílusa/haja a leggyönyörűbb! Angel

Amellett, hogy kívül meseszép, belül sem egy hárpia. Rengeteget bolondozik, ami nálam már eleve is plusz pont, Zaynt szerintem lány ennyire még nem szerethette, mint ő, legalábbis a képekből/videókból/egyebekből ezt lehet leszűrni, és még évekig sorolhatnám a jó tulajdonságait. Ami viszont nem szimpatikus benne, hogy sajna gyakran játssza a kerítőnőt. I'm Mixioner foreva' . :)


Meine sorrend:

1. Perrie

2. Danielle

3. Eleanor

2013. aug. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!