Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ti mit gondoltok Danielle...

Ti mit gondoltok Danielle Peazerről, Eleanor Calderről, és Perrie Edwards-ról?

Figyelt kérdés

2012. aug. 28. 12:29
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem mind átlagosan néz ki.. nem valami gyönyörűségek, de jobb is.
2012. szept. 5. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
85%

én nem is értem ezeket a kommenteket amúgy, hogy " féltékeny vagyok Daniellre/Eleanorra/Perrie-re mert a kedvenceim épp azok a srácok akikkel járnak" .

Meg ezért miért kell utálni a lányokat ?

Meg amúgy is..:) Úgyse jöhetnétek össze egyik sráccal sem ;) Csak gondoljatok bele.

Lehet lepontozni, de ti is tudjátok, hogy ez az igazság ! :)

2012. szept. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
62%
danielle nem tetszik eleanor szép de nem szimpi.. és perrie gyönyörű és tehetséges pont mint zayn szóval összeillenek
2012. szept. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 Diamond ♥ ***** válasza:
Én azt hallottam,hogy Perrie kihasználja Zayn-t hgy híresebb legyen tőle,és hogy már többször is megcsalta Zayn-t.Ez nem biztos hogy igaz,de ha az,akkor Zayn jobbat érdemel nála!
2012. szept. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Én konkrétan nagyon szeretem mindet, aki utálja azt csak sajnálni tudom.

Perriet is szeretem szerintem nagyon gyönyörű*.*

Daniellen kicsit meglepődtem mert idősebb Liamnél de örülök, hogy boldogok.

Eleanor nagyon szimpi( meg a többiek is) szerintem gyönyörű *.*

2012. szept. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

El: gyönyörű lány és kedves, elég sok pletyka kering hogy ő csak a hírnév miatt van Louval, de szerintem ez nem így van, sőt.:)

Danielle: imádom. :) tehetséges és szép. Nagyon sajnálom hogy szakítottak Liam-el pedig szerették egymást.

Perrie: Nos, nekem ő egy nagyon nagy példakép. Egyszerűen imádom és tisztelem. Eszméletlen hangja van ( akárcsak a Little Mix többi tagjának) és gyönyörű. :)

2012. okt. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 Sophie-Mila ***** válasza:

Nekem Eleanor a legszimpatikusabb. Nagyon szép lány, és annyira de nagyon illik Louis- hoz, hogy az már fáj. A fiúk azt mondták El - ről, hogy teljesen olyan mint Lou csak lányba. Danielle is szimpatikus, és nagyon sajnálom, hogy szakítottak Liammel :( Mondjuk még mindig jobb így, mint ha tányértörés lett volna a vége...


Perrie - t meg nekem nagyon ellenszenves...fogalmam sincs miért, de ez a csaj annyira irritál...

2012. okt. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:
23%
Szerintem Elenor a legszimpibb!Nagyon ari és szép is!Danielle nem szimpi de nincs vele bajom!Parrie szerintem nem szép és szerintem Zayn jobbat érdemel 100X
2012. okt. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
71%
Én szeretem őket hiszen boldoggá teszik a fiukat és ezért szerintem csak hálásak lehetünk nekik!!És ha igazi directionerek lennétek akkor azt néznétek hogy mi jó a fiuknak és nem féltékenykednétek!Ha ők boldogok én is az vagyok! :)
2012. okt. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon kedvelem mindhármukat.Talán leginkább Danielle-t mert egyrészt iszonyat szép és az alakja is nagyon jó másrészt annyira kedvesen beszél az interjúkban meg neö tudom nekem olyan kedvesnek tűnik. Nekem ő az egyik példaképem mert imádom ahogy táncol.:) De annyira sajnálom hogy szakítottak Liam-el:((. A második helyre én Eleanort tenném, ő is nagyon kedvesnek, barátságosnak tűnik. Szerintem ő is nagyon szép és annyira aranyosak Louis-al, olyan mintha El Louis női változata lenne:) Perrie-t is nagyon szeretem, mert nagyon jól énekel és a személyisége nagyon szimpatikus.Mindent elviccel meg olyan bohóckodós fajta és látszik hogy szereti Zayn-t, szerintem nagyon összeillenek.:)
2012. nov. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!