Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Jessica Alba a...

Szerintetek Jessica Alba a világ legszebb nője?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


2012. szept. 15. 23:18
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Nem én csak viszonoztam a hozzáállásotok:)
2012. szept. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

Nem, mert ezt nem tudhatjuk mivel nem láthattunk minden nőt a világon :)


Viszont ő a világ legszebb híres nője :)

2012. szept. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

# 17


De te sem :)

2012. szept. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Ja mert én vagyok az aki ezen erőlködik...:)
2012. szept. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
52%

Nagyon szép! De nem csak a jól sminkelt modell fotók számítanak :D


[link]

Ez lehet közelebb áll a valósághoz! :D

2014. dec. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak: azért csak hogy tudd, kib*szott szánalmas vagy azzal hogy ha jól számoltam ez már az 5. kérdés ahova Alba lejáratása végett beteszed ezt a sz*ros lesifotót. Ami a tetejébe nem is működik, tehát hiába is várod az emberektől a nagy felismerést :D


Amin egyébként is bármi is van, megsúgom, ha eddig nem tudtad volna: mindenkiről lehet rossz fotókat készíteni, a paparazzik pedig, a céljaik lévén különösen jeleskednek ebben. Nincs ebben semmi különös, ez így működik amióta világ a világ.


Ja, és igen, a valóság néha más, de mondok én neked erre is vmit: sőt, mindig, sőt, még a valóság is egyszer ilyen, egyszer meg olyan. Ha ez a mondat esetleg meghaladná a felfogó képességedet: arra célzok ezzel, hogy csak a rajzfilmfigurák néznek ki mindig, mindenhol ugyanúgy. Az emberek viszont hol jobban néznek ki hol rosszabbul, hogy éppen mikor inkább melyik az pedig ugye sokmindentől függ.


Amúgy mi ez tőled, csak nem nő vagy és az irigység? ;)

2014. dec. 27. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!