Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szeretitek Hannah Montanat...

Szeretitek Hannah Montanat vagy Miley Cyrus?

Figyelt kérdés
Én ímádom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2009. aug. 4. 11:48
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Ők kik?
2009. aug. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Ja, mint előtte a barbi, meg az én kicsi pónim (:
2009. aug. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
73%

Nem szeretem. Szerintem semmi szeretnivaló nincs rajta...

Az apja híres, de kellett nyomni a lányát is a showbizniszbe, akinek persze semmi tehetsége nincs. A zenéje valami megcsinált hulyeség, a filmjei nélkul is tudnánk élni. Énekelni végképp nem tud, szinészkedni mégúgy sem.

Plusz olyan nagy sztárnak képzeli magát, nyalizik mindenkinek, állítólag már ruhakollekciója is van... Szegénykém még csak 16 éves, de már azt hiszi, hogy a csúcson van és jajj milyen nagy karrier van mogotte. A multkor azt olvastam róla, hogy nyalizik minden sztárnak, lépten-nyomon dicsérgeti oket, csakhogy szeressék... Ha már tehetsége nincs meg kell élnie valamibol.

2009. aug. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Te figyu cicám... a kérdésed nem jól van megfogalmazva, hány éves vagy?
2009. aug. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

12

Talán tiltja a törvény hogy jelentkezzek erre?

2009. aug. 5. 10:59
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
aha...fogadni mertem volna :-)
2009. aug. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Húú háth hannah montana ÉS miley ua a személy. AM nagyon szeretem.
2009. aug. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

En szeretem Miley szamait jo a hangaj. A Hannah Montana Movie-t is lattam es az is nagyon tetszett, jo szineszno is.

A sorozatra nem igen van idom de azt nem is szeretem.

Engem is idegesit mar egy kicsit hogy mindenhol csak o\ok van, de tulelem.


Jah es egy jo tanacs a kerdezonek:Ilyet soha tobbet ne kerdezz a kedvencedrol. Annyira rosz erzes mikor valami seggf*j csak ugy minden alap nelkul ocsarolja a sztarjainkat.


Meg hogy Miley tehetsegtelen nagyfeju akit csak az apja vitt be az iparba....hat persze, nyilvan teljesen igazatok van ....csak mi (akaik szeretjuk oket, vagyis a vilag nagy resze)vagyunk teljesen huly*ek.

2009. aug. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
A világ nagy része? Csak a kommenteket olvasd végig, az alapján tisztán látható, hogy nem igen szeretik a Hannah Montanat 12-13 éves kor fölött. Úgyhogy erről ennyit, h a világ nagy része szereti...
2009. aug. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
12:58 igazad van!!!!!
2009. aug. 8. 17:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!