Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szeretitek Hannah Montanat...

Szeretitek Hannah Montanat vagy Miley Cyrus?

Figyelt kérdés
Én ímádom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2009. aug. 4. 11:48
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
én is imádommmmmmmmmmmmmmmmmm én egy kicsit hannát jobban szeretem
2009. aug. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
minden hannás cuccom megvan kár miley-s cuccokat nem láttam még a sorozatot imádom hannah a kedvenc énekesnőm de azt hallottam róla hogy nem ő énekli a dalokat de ezt nem hiszem el mert nem láttam a bizonyitékot csak a barátnőm mondta de én NEM HISZEM hannah-miley a legjobbak és a film elég gyenge lett de a sorozat SZUPER meg a hangja is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2009. aug. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Én se!
2009. szept. 6. 20:00
 24/29 anonim ***** válasza:

igen,nagyon

(12\L)

2009. nov. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
08:41-es, te hányadikos vagy? A suliban még nem tanultátok az írásjeleket, vagy pont hiányoztál akkor?
2009. nov. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
sztem miley cyrus
2010. ápr. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
imádom!!! több 100 cuccom van
2010. dec. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

hülye kérdés, persze hogy nem

http://www.youtube.com/watch?v=IKrFX-JXRrA

2011. jan. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:

Mit szeressek rajta? Ronda, mint a bűn, hangja tizenkettő egy tucat, a gépnevetéstől falra mászok, gyerekes poénok...


Na jó. Máshogy fejezem ki magam. Húgom nézte még anno, ő az összes Disney Channel-es sitcomot nézte. Mivel fiú vagyok, engem nem fogott meg ez az egész. Maga a "kettős élet" téma nem rossz (bár már eléggé lerágott csont), csak a kivitelezés sikerült rosszul. Eleve nem szeretem a Disney Channel sitcomjait, mert véleményem szerint idegesítők, rossz a humor, elcsépelt témák és a gépnevetés... Azt nagyon utálom. De úgy összességében, nem csak a DC féle sitcomoknál. De vissza a Hannah Montanához. Szóval a kettős élet téma oké, de a megvalósítás nagyon gyerekes. Felteszel egy parókát a fejedre és senki sem ismer fel? Bocsánat, de azért én is meghúzom a határt egy bizonyos ponton, pedig szeretem a hülyeséget. Nincs ilyen, hogy fölteszel egy parókát és senki sem ismer föl. Hangod, tested ugyanaz marad, mindössze a kinézeted változik meg (kicsit). Attól még mindenki tudja, hogy te vagy az. De a Hannah M. világában Miley-nak csak fel kell tenni a parókáját és rögtön híres popsztár lesz, akit Hannah Montanának hívnak. És mindig éjszaka űzi tevékenységét, mert nappal ő csak Miley Stewart, egy átlagos tinilány. Igazából - amint már mondtam - a koncepció egyáltalán nem rossz, csak ott szúrták el, hogy a Disney Channel számára gyártották sitcom formájában. Rajzfilmként el tudtam volna képzelni, de sitcomként szerintem nagyon gyatra. Ha nem vígjátéksorozat lett volna, amely a kis tiniknek készül, azt mondom oké. De így nagyon kaka lett. Mindegy. Szóval a Hannah Montana Miley Stewart, egy átlagos tinilány története, aki éjjel egy parókával a fején Hannah Montana, a híres popsztár. Tehát a történet teljesen rendben van. Szereplők: hát... nem vagyok túlzottan oda értük. Miley legalább még aranyos, ártatlan kislány volt itt, nem az a ....khm, szóval az, akinek később szoktuk meg. Humor: nos, szerintem itt vérzik el az egész. Tipikus gyerekeknek/tiniknek szóló "tiszta" humor. Annyira gyerekesen viselkedik mindenki, hogy csak na. Persze, Disney-s sorozatban nyilván furcsán mutatna a vér, meg az erőszak, szex, hasonlók, de azért egy kis felnőttesebb viselkedést nem lehetne kérni? Na mindegy. 22 éves fejjel nyilván nem vagyok ebben mérvadó. Szerintem a HM humora nem üti meg azt a mércét, hogy azt mondjam, ez vicces.

Ehhez képest annyira sztárolva volt anno (2008-2009-2010), hogy ihaj. Emlékszem is rá, hogy minden kislánynak Hannah Montanás cucca volt, eleinte csak néztem, ez mi a franc, akkoriban láttam, hogy a tévében is rengeteget nyomták, húgom is elkezdte nézni, na akkor láttam egy-két részt vele. (A filmet nem láttam.) Ekkor láttam, hogy nekem ez nem tetszik. Gyakorlatilag úgy is mondhatnám, hogy szar. Ennek ellenére HM mindenütt ott volt, ruhák, tolltartó, vignetta, újságok, könyvek, istenharagja, még chips is volt az ő képével. Én meg csak néztem, hogy mit kell ezen a csajon ennyire sztárolni, hiszen ez csak egy tök átlag Disney tini szitkom. Én legalábbis nem értettem a nagy felhajtást, de a lányok nyilván láttak benne valamit. Aztán olyan 2013-ban le is csengett a Hannah M. láz, láttam, hogy eltűnt a boltokból, tévében sem nyomták már (vagy talán nem annyira, nem igazán emlékszem erre már), nem is nagyon volt már beszédtéma.

De én tényleg nem értettem a felhajtást a csaj körül. Hangja tizenkettő egy tucat, mint már fentebb leírtam. Semmi extra, nem rossz, de nem tudom, miért kellett úgy tenni, mintha ő lenne a következő Amy Winehouse vagy valaki hasonló. A HM tipikusan olyan dolog, amelyet a Disney PR-osai futtattak fel, hogy minél több pénzt csikarjanak ki belőle. Igaz, hogy semmi különös nincs benne, de mivel a kis tinik mindent megesznek, így el lehet hitetni velük, hogy ez lesz a következő nagy durranás. És be is vették ezt annak idején.


A másik dolog még az, akik rocknak tekintik a zenéjét. Ennél nagyobb butaságot nagyon rég hallottam. Attól, hogy tingli-tangli pop zenében gitár szerepel, még nem lesz valami rock. Különben is, a rock a következő: Beatles, Rolling Stones, Led Zeppelin, Pink Floyd, Grateful Dead, Black Sabbath, Grand Funk Railroad, stb stb. Nálam legalábbis itt kezdődik. Nem Hannah Montana kisasszonynál. Sőt, ő a rocktól nagyon, de nagyon távol áll. És ugyanez vonatkozik a Jonas Brothersre is meg esetleg a többi Disney sztárra is, akiket szintén rocknak kiáltottak ki valamiért. Mert nem tudják a szart hova bekategorizálni, így ki kell valamit találni. És a pop túl kommersz szó, különben is, van benne gitár!, ezért rock. Nonszensz. (Elnézést a rajongóktól.)


Most Miley későbbi karrierjéről direkt nem írok, mert az már nem ide tartozik.


Szóval, száz szónak is egy a vége: nem szeretem a csajt. Nem az én világom.


Huhh! Ezt is kiadtam magamból. 22 éves létemre mélyreható elemzést készítettem Hannah Montanáról. Nem gondoltam, hogy ide fogok süllyedni. :) Csak gondoltam, kifejtem a véleményem. Tudom, hogy sokan szerették annak idején és tudom, hogy sokan szeretik most is a nosztalgia miatt, így mindenki véleményét tiszteletben tartom. Mindenkinek más a véleménye.

2020. jún. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!