Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szeretitek hannah montanát v...

Szeretitek hannah montanát v utáljátok? És ha igen v nem akkor miért? ( pl rosszak/jók a zenéi/számai) Szerintetek égő ha szereti vki?

Figyelt kérdés
(Én személy szerint nem igazán szeretem)
2010. jún. 24. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt se tudom ki az :D
2010. jún. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hátén már eléggé kinőttem belőle. 14 évesen még tűrhető volt, de mostmár nagyon gagyi :S sajnálom, hogy nem akkor jelent meg amikor 10 éves voltam. mert tuti nagyon szerettem volna :D egyszerűen nem a szintem. gyerekes és kész.

a számokat nem nagyon ismerem, hiszen kb 2 éve láttam két-három részt és slussz. amúgy miley hangját nem igazán szeretem :S

2010. jún. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hát én utálom Miley-t szwal..Undoritó amit Laurával tett.(Merthogy Liam Laura fiúja volt...)
2010. jún. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
pff. nem égő,de ne dicsekedjen vele,mert 10éves kor felett már simán leszólják érte. botrány az egész.najó talán a sorozaton röhögök néha,mert katasztrófa,hogy valaki erre pénzt ad ki.:"D
2010. jún. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem jó a sorozat is, a zenék is, de Miley eredeti dalai sokkal kifejezőbbek!!!

Sztem nem ciki, de én sem dicsekszem vele, mert tényleg nem az én korosztályomnak való, de szeretem, szóval nincs mit tenni, nézem is...XD

17/l

2010. jún. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
imádom őt és 12 éves vagyok
2010. dec. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem szeretem, mert nem az én stílusom. Nem égő, amíg gyerek valaki. Persze nyugodtan nézheti igazából, ameddig akarja, de egy bizonyos kor felett már tényleg nem ajánlott dicsekedni vele.
2020. jún. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!