Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért nézik le annyian Csobot...

Miért nézik le annyian Csobot Adél-t? (X-Faktor)

Figyelt kérdés

jó, most olyan válaszokat nem kérek, hogy : mert k*rva. ezt mindnek itudja ,hogy nem az... és azért miért kell lenézni mert Erdélyi ?

Vélemény ?



2012. okt. 8. 18:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
75%
Én nem azért nézem le mert Erdélyi (és szerintem senki se azért) hanem mert mesterkélt és idegesítően pattogós. Legalábbis szerintem.
2012. okt. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
87%
Mert az X-faktor egy az egyben egy hamis műsor, beépített emberekkel. Na most ez 2 előadó esetén igencsak hangsúlyos, ez Adél és Zámbó Krisztián. Nem hiszem, hogy kérdéses miért nem szimpatizálnak velük az emberek.
2012. okt. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
82%
nem arról van szó, hogy k*rva. csak az, hogy nagyon nagy arca van. jó színésznő meg minden, produkálja magát, de nincs helye az élő showban. de hát ezt már megszoktuk, a mentoroknak fantasztikus hallásuk van :) pjz, fehér zoltán és a többiek... erre van igény :) geszti hatalmasat hibázott, hogy hazaküldte meggyes csabát és ekanem bálintot...
2012. okt. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
67%

En errol az egeszrol azt gondolom,h ez egy igen szubjektiv dolog..

Ha vki jonak tart egy enekest,akkor persze h ki van akadva,h kiesik,es szintugy ki van akadva a masik ,h miert jutott be,amikor szerinte nem jo.

En nagyon nem hasonlitanam ossze Adelt es Krisztiant. Teljesen mas helyzet a ketto. Adelnak nincs jo hangja,ellenben Zamboval. Es Zambo nem azert jut be ,az en szememben biztosan nem,mert ,h edesapja milyen jol enekelt meg hivtak stb. Kit Erdekel?! Neki jo a hangja,ott a helye!:)

Na ,de Adel?! O szineszkedni nagyon tud,rangatozik,kenyeskedik,provokalja magat.

Akkor most hol itt a parhuzam? Nem ertek egyet a kettojuk osszehasonlitasaval.

Az meg,h honnan szarmazik,kit erdekel.itt abszolut nem errol van szo,nem szarmazas ,hanem viselkedesi problema van!

2012. okt. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
43%
Mert Adél sokszor hamis. Krisztiánt nem tudom minek hozta fel, aki felhozta, benne tényleg van egy hatalmas X !!!!
2012. okt. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
67%

5. vagyok

amúgy Adélban is van, csak az ő hangjának még fejlődnie kéne

2012. okt. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
60%

5.vagyok ismételten:)

Nem olyan sokszor volt Adél hamis, ahogy belegondolok, de több hangott tévesztett, mint több másik versenyző

2012. okt. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
27%

5.már megint:D

Én amúgy bírom Adélt!!!

2012. okt. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
79%

Azért hoztam fel, mert lényegében ugyanarról beszélünk. Mind a kettő egy beépített ember ez az igazság.

Oké Krisztián nagyon szépen elénekelte az apja dalát, a többi meg valami iszonyat volt.

2012. okt. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
78%
Adél al az a baj hogy nagyon beképzelt és irritáló ....De nem hiszem hogy bárki is megkülönböztetné az Erdélyi magyart a magyarországi magyartól , max a buta köjkök. Csak kizárólag azért nézik le mert beképzelt , de van akinek tetszik és van akinek nem.
2012. okt. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!