Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak nekem unszimpatikus...

Csak nekem unszimpatikus Csobot Adél?

Figyelt kérdés

Már az elején nem tetszett, ahogy játszotta az agyát..

Annyira el akarta adni magát a közönségnek, hogy attól már a hideg rázott.

Rendesen idegesítő számomra.(bár elismerem, hogy van hangja)

Nektek nem?



2012. okt. 9. 21:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%
De.Legszívesebben fejbe lőném apuci picike kislányát.Nekem inkább undorítóviselkedés,ha színészet ha nem.áhhh idegállapotban vagyok
2012. okt. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
76%
Dettó. Kínosan érzem magam mikor riszálja magát, és annyira de annyira kínosan viselkedik, hogy nem bírok ránézni. Én szégyenlem magam szabályosan.
2012. okt. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
57%

Mikor legelsonek bement a zsuri ele,es eloadta magat,meg mondta,h imadja ,ha nezik,na akkor mondom,tok mindegy milyen a hangja ,mar akkor unszimpatikussa valt. Es elenekelte ,meg jol is,meg hangja is jo volt.

Aztan meg kovetkezo reszekben csak az o kenyes megnyilvanulasai voltak ,na meg egy szamot nem enekelt el normalisan. Azert mert elvileg Miklos szerint szeretheto,az akkor nagyon egyeni kijelentes,ugyanis en rosszul vagyok tole..meg ahogyan rangatozik. -.-

Miklosban hatalmasat csalodtam..es en meg azt hittem,h o igazsagos,meg szakmailag ott van..erre tessek,berak egy csajt ,aki ossz. egy szamot enekelt el jol es nagyon jo a szineszi tehetsege. Grat.

2012. okt. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
56%

Nekem érdekes semmi bajom nincs vele :DD

Legalább nem játssza a szerény, érzékeny énekest akinek "jaaaaaj biztos nem fog sikerülni" :)

2012. okt. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem meg egyéniség a mai tucaténekesek között.
2012. okt. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
59%

Számomra annyira idegesítő az egész lénye, hogy az egész tv-be bele tudnék rúgni, mikor őt mutatják!!! Reménykedtem, hogy nem jut be az élő show-ba, de....

Az első számot, (és az egyetlen, amit jól el tudott énekelni) még kedveltem is, de ami utána jött...

Ez olyan, mint a Zámbó gyerek... az apja számát profin elénekelte, de utána akkora f*s volt, mégis beválasztotta Keresztes..

2012. okt. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
54%
Hát, hangja az pont nincs... (szarul énekel)
2012. okt. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
72%
sza rul énekel,engem is idegesit f9leg mert annyira látszik h a mentorok kedvenckéje. és pszichológus kéne neki
2012. okt. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
61%
Utolsó egyet értek veled!azért pártolják,mert milyen fiatal és régi számot énekelt! Akkor ezek szerint,ha bárki bemegy 18 éves és elénekel egy régi blues-t akkor tovább jut!:)
2012. okt. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
35%
szerintem aranyos :)
2012. okt. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!