Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért utálják többen Császár...

Miért utálják többen Császár Elődöt mint Stohlt?

Figyelt kérdés
Szerintem inkább Bucit kéne.

2012. nov. 4. 14:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Én nem vettem észre, hogy Császár Elődöt többen utálnák, viszont, ha mégis így van, talán az az oka, hogy ő emberölés után be se tette a lábát a börtönbe, úgy tisztára mosták, mintha mi sem történt volna. Bucit azért legalább jelképesen meghurcolták.
2012. nov. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen,de mintha szállodába ment volna,és utána ünnepelt sztárként fogadták kint.Néztem egy interjút Előddel,azt mondta hogy nem volt bedrogozva,amikor történt az ominózus eset.
2012. nov. 5. 02:13
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Az egyiknél meghalt egy ember (és valóban nem ült miatta), a másiknál elkapták a vétlen bácsikát hogy annyira azért nem viselte meg a baleset, titokban kapálgat. Más kérdés h CS.E gyakorlatilag eltűnt a porondról emiatt, mondjuk úgy h tönkrement a karrierje és egy életre megbélyegezték, Bucit meg tényleg ünneplik, a "Rossz vagyok de használható" c-ű dalért pedig legszívesebben felpofoztam volna. Ő szimpatikusabb az embereknek, akkor is ha visszaeső. Pl Damu meg nem szimpatikus. Ennyire befolyásolhatóak az emberek.
2012. nov. 5. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%

Valamit ne felejtsünk el.

Stohl András egy tehetséges színész, míg aki nem jártas a bulvárban azt sem tudta ki az a Császár Előd.

2012. nov. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És elég zülött is.Ő csak röhög a markába,míg ártatlan embereket mindenért lecsuknak.Császár mondta hogy utcán is gyilkost kiabáltak rá.
2012. nov. 5. 13:08
 6/11 anonim válasza:
100%
Császárnak amúgy is "tenyérbe mászó" stílusa van
2012. nov. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%

Császár Előd az eltűnés után azért szintúgy próbált visszasomfordálni a rivaldafénybe, mint dj, ráadásul más művésznéven.. Szerintem ez irritálóbb dolog. (Belegondolsz akármilyen foglalkozású embernél így van. Ha tudod, hogy gondatlanságból ölt, majd hip-hop tisztára mossák, aztán úgy éli az életét, mintha mi sem történt volna. Ezek után az a legkevesebb, ha a polgártársak neheztelnek.)

Amúgy egyetértek, hogy valószínűleg ő tenyérbemászóbb. Stohl viszont nagyon jó abban, amit csinál. Hidd el, színházban nincs a helyére 50 másik férfiszínész, aki ugyanazt tudja, amit ő. Persze emberileg ettől nem lesz különb.. de azért legalább ő megjárta a hadak útját, nem úgy oldalazott el minden következmény nélkül, mint CS.E.

2012. nov. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A nagy számok törvénye is belejátszik.

Stohl Andrást az ország túlnyomó többsége ismeri, mint színészt, és a szakmai munkájáért kedveli, addig Császár Előd ismertsége jóformán egyelő a nullával.

2012. nov. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Kedves kérdező, nem gondolod, hogy kicsit elfogult vagy? Előd bedrogozva balesetet okozott amelynek következtében meghalt egy rendőr, egy másik pedig súlyosan megsebesült. Ráadásul korábban már részese volt egy balesetnek, egy gyalogost ütött el a zebrán a kocsija. Akkor azt állította, hogy nem ő vezette az autót, hanem a barátnője. Mindkétszer megúszta, kiment külföldre zenélni és él mint hal a vízben. Néha feltűnik a hazai médiában, ahol bőszen bizonygatja, hogy ő egy ártatlan bárány aki nem tehet semmiről.
2013. márc. 22. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Vele elfogultabb vagyok mint Stohlal,de nem igazán tudom h mit gondoljak róla.Azt nem tudtam h korábban is volt balesete :D
2013. márc. 24. 11:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!