Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Directionerek! Nektek tudják...

Directionerek! Nektek tudják a szüleitek hogy 1D rajongók vagytok? És hogy állnak hozzá vagy hogy mondtátok el nekik? Csak mert nekem anyukámat egyeltalán nem érdekli a zenei ízlésem, de ha kiraknék egy posztert róluk tuti meglepődne.14/L

Figyelt kérdés

2012. nov. 7. 16:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%
mert szerinted van olyan szülő, aki azt mondaná, hogy "hát kislányom, takarodj itthonról, és akkor gyere vissza, ha már nem rajongassz értük"?
2012. nov. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nem azért nem merem elmondani anyukámnak mert félek h akkor kitagad vagy ilyesmi:D Csak nem hiszem hogy érdekli őt, és olyankor olyan hülyén érzem magam hogy én itt beszélek hozzá őt meg igazából egyeltalán nem érdekli hogy kik ők és mit csinálnak..
2012. nov. 7. 18:11
 3/22 anonim ***** válasza:
54%
Ne érdekeljen! Én pl. 1D fanatikus vagyok meg a Naruto is hatalmas kedvencem. Anyum mindkettôt utálja de mégis meghallgatja, bár szerintem nem figyel... A Naruto meg... 30 percen át meséltem a történetét bnômnek és azon kívül hogy semmit sem ért belôle... Mi lesz veled akkor, ha egy rossz jegyet, pasit vagy más komolyabbat kell elmondanod. Ez semmiség...
2012. nov. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
43%
Az én szüleim tudják és az apukám ég szereti is őket xD anya megígérte,hogy ha jönnek Magyarországra elvisz a koncertjükre :) 13/L
2012. nov. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Csak az a bajom hogy ha elkezdek valamiről beszélni anyumnak és őt nem érdekli akkor egyszerűen oda sem figyel szóval nem tudom mit csináljak hogy végre megjegyezze a kedvenc előadóimat.:)
2012. nov. 8. 19:01
 6/22 anonim válasza:
71%
Rám is furin nézett hogy öt fiút bámulok egész nap de nem alszok az utcán :D Mondjuk a nevük még mindig a " hosszú hajú fiúk" de ez már csak így marad :D 14/L
2012. nov. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kvára lekakilják hogy mit szereteek ;D miért kéne megilyedni ettől? :OO
2012. nov. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
59%

Az én anyukám szereti őket!Főleg Zaynt!:)

Egyébként általában mutatok neki egy zenét a youtubeon és ő ismegszereti!:)

2012. nov. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
75%

"Nem tudom mit

csináljak hogy végre

megjegyezze a kedvenc

előadóimat.:)"


Jézus, tudod hány kedvenced lesz még az életed során? Nehogy már meg kelljen jegyeznie. Ha meg nem érdekli őt, fogadd el és hallgasd, ne fecserész róla ha leszarja.

2012. nov. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
71%

Kedves Utolsó!

Lehet, hogy még sok előadót fog a kedvenceként emlegetni, de azért jó érzés, ha tudják a szüleink, mit szeretünk.

Én is nagy rajongója vagyok egy énekesnek, és a legnagyobb álmom egyike válna valóra, ha például megkapnám a cédéjét karácsonyra, vagy az életrajzi könyvét, vagy egy pólót, vagy netalán egy koncertjegyet.

De mivel az anyukámat egyáltalán nem érdekli ez a bizonyos személy, esély sincs rá, hogy ilyet vegyen nekem. Ha róla beszélek, csak bólogat, de nem jegyzi meg.

Pedig jó érzés lenne, ha emlékezne rá, és egy vele kapcsolatos ajándékot kapnék a születésnapomra, karácsonyra stb.

15/L

2012. nov. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!