Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Directionerek! Nektek tudják...

Directionerek! Nektek tudják a szüleitek hogy 1D rajongók vagytok? És hogy állnak hozzá vagy hogy mondtátok el nekik? Csak mert nekem anyukámat egyeltalán nem érdekli a zenei ízlésem, de ha kiraknék egy posztert róluk tuti meglepődne.14/L

Figyelt kérdés

2012. nov. 7. 16:59
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
62%

Hát ha ez a legnagyobb problémátok, örüljetek.

Van aki azt nem tudja hogyan mndja el a szüleinek h megerőszakolták, vagy hogy a saját neméhez vonzódik... de ti csak hisztizzetek azon h anyuci nem képes megjegyezni a kedvenceem *-* gyerekes és szánalmas. mindenki lesz.arja h mit hallgatsz b.a.szdmeg --"

2012. nov. 16. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, hogy a szoros kapcsolathoz, amit a szüleinkkel alakítunk hozzátartozik, hogy elmondhassunk nekik mindent, ahogy azt is, mit szeretünk.

Ha mindenbe beavatnám anyukámat, ami velem történik, abban benne lenne a kedvenc sztárom, hogy mi történik az iskolában, tetszik-e valaki. Mert valahogy el kell kezdeni kapcsolatot ápolni s szülőkkel. És ezt legkönnyebben úgy tehetjük meg, hogy elmondjuk nekik, miket szeretünk.

Anyát ez nem érdekli, így talán azt sem merném neki elmondani, ha megerőszakolnának. Mert nem érezném azt, hogy ehhez elég erős a kapcsolatunk.

De ha a mindennapokban látnám, hogy érdeklem, foglalkoztatja, mi történik velem, akkor sokkal könnyebben elmondanék neki egy ilyen dolgot is.

Elhiszem, hogy sok fiatal van, akik komoly problémákon mennek keresztül. ( Megjegyzem, én is, és nem azért mert anyuci nem veszi meg nekem azt amit akarok.)

De a kérdezőnek is lehetnek problémái. Az egyik, hogy nem ápol szoros kapcsolatot a szüleivel. Mert ha ez így lenne, el merné nekik mondani, hogy szereti a 1D-t.

Ezzel nem vitatkozni szeretnék, csak elmondtam a véleményem.

2012. nov. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Csináld azt, amit én anno. Összehívtam a családi kupaktanácsot. "Figyelj, anya! Apa! Valami fontos dolgot szeretnék mondani, remélem megértetek majd. Nem, anay, nem vagyok terhes. És nem, még mindig a fiúkat szeretem, apa. Arról van szó, hogy... Huh. Nehéz kimondani... Szóval, az utóbbi időben nagyon megváltoztam. Egy bizonyos fiiúbanda posztereit tettem ki a szobámban, és a dalaikat dúdolom néha. Tudom, hogy furcsa, de azt hiszem, a rajongójuk lettem!"
2012. nov. 25. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
8%

Guns N' Roses rajongó vagyok, szüleimis rockerek, mit kell szégyenkezni hogy elmondd vagy ne

én is mikor először kitettem egy Metallica posztert anyám nagyot nézett de beleszoktak:D

bár 1D poszterrel nem rontanám a szobám összképét ;D

de ez egyéni vélemény :D

2012. nov. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Én tényként közöltem a szüleimmel hogy IGEN a lányotok egy Directioner. Még ha nem is érdekli őket én akkor is egyfolytában beszélek róluk. Mikor a zenéjük megy a TV-be tesóm rohan át hozzájuk hogy odakapcsolja nekik is. Nekem olyan a kapcsolatom a szüleimmel hogy amikor hazaérek mindig megkérdezik mi volt a suliban. Válaszom egyértelmű, lényegre törő: semmi érdekes VISZONT ( ez pont a héten történt ) Danielle és Liam megint együtt vannak, Perrie haja lila lett, Harry és Taylor Swift valószínűleg összejöttek, Louisék megvannak, Niall pedig még egyedül van ( mééég ). A Golden Ticket nyertesei ma utaztak el hogy találkozzanak a fiúkkal. A MÁZLISTÁK!

Ez egy normális beszámoló részemről arról hogy mi történt az iskolában. Pár hónapos öcsémmel is mindig a zenéjüket hallgattatom. Tetszik neki mert mosolyog bár az ő kedvence egyértelműen a Gangnam Style o.O.

Anya már azt is csinálja hogy ha az újságosnál meglát egy olyat amin a One Direction van poszteren vagy címlapon meg is veszi. Örülök is neki. A viván most megy a Little Things!!!!!

2012. dec. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Orsiii :) válasza:
Ha igazi Directioner vagy, téged az nem zavar4 És anyukádnak, nijcs joga megmondani, hogy -Kislányom, ne a One Directiont szeresd, hanem inkább a Teletabbikat- vagy valami ilyesmi... Szóval az a lényeg, hogy te döntöd el, kit - mit szeretsz... És előbb-utóbb bele fog törődni, mint nekem a nagymamám és az anyukám. A nagymamámnak megtanítottam a nevüket ;)
2012. dec. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
utálom mind
2013. máj. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:

én úgy mondtam el h azt mondtam

-anya szerelmes vok...

(anya)-igen ????? kibe ??

én - a one Direction ba..

nem mondott úgy rá semmit

másnap jön be a szobamba és lássa h tele van 1D posterekel meg temperaval. felvetettem őket mesefifugraba a falra .

2013. júl. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
hát ha az én anyám nem lepődött meg a slipknot poszter miatt akk a tied sem fog.....
2013. aug. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
18-as, majd ha megunod őket, apud kaparhatja le a falat újrafestésnél, temperát nehéz átfesteni nyom nélkül...xd
2013. aug. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!